فرماندار تنگستان:
طرح شهید سلیمانی کمک شایانی به پیشگیری از گسترش بیماری کرونا خواهد کرد

15 آذر 1399
فرماندار تنگستان گفت: طرح شهید سلیمانی کمک شایانی به پیشگیری از گسترش بیماری کرونا خواهد کرد.

عبدالحسین رفیعی پور در جلسه هماهنگی طرح شهید قاسم سلیمانی با تقدیر از تلاش‌ها و مجاهدت‌های شهید فخری زاده در راستای تولید واکسن کرونا و تقویت زیرساخت‌های علمی و هسته‌ای کشور اظهار داشت: طرح شهید حاج قاسم سلیمانی باهدف پیشگیری از کرونا به صورت محله محور در سطح شهرها و روستاهای شهرستان تنگستان توسط سپاه و بهداشت و درمان و همکاری سایر دستگاه‌ها و با عنوان هر شهر و روستا یک قرارگاه عملیاتی اجرایی خواهد شد.
فرماندار تنگستان گفت: دشمنان نظام اسلامی همواره امنیت و آرامش مردم را هدف قرار داده و افرادی مانند شهیدان رجایی، باهنر، بهشتی، مطهری، سردار سلیمانی و فخری زاده را که دلسوزانه در راستای امنیت کشور و مردم تلاش می‌نمایند مورد هدف ناجوانمردانه ترور خود قرار می‌دهند.
وی با تأکید به اجرای طرح در سه فاز مراقبت، پیشگیری و حمایت و نیاز به مشارکت بالای شهروندان در این طرح اشاره کرد و بیان داشت: استفاده از فضای مجازی و محیطی با نصب بنرهای اطلاع‌رسانی که اعتماد مردم را به دنبال داشته، موجب افزایش چشمگیر مشارکت مردم در اجرای این طرح خواهد شد.
فرماندار تنگستان افزود: موفقیت در اجرای این طرح که باهدف شناسایی، پیگیری و حمایت از بیماران کرونایی و خانواده‌های آنان صورت گرفته، به مساعدت و همراهی همه ادارات و بسیج تمامی امکانات نیاز دارد.
رفیعی پور با تقدیر از گشت‌های نظارت و بازرسی بهداشت و درمان، صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و ناجا افزود: در ایام اجرای محدودیت‌های کرونایی از ابتدای آذرماه ۹۹ تاکنون بالغ بر ۱۴۵۰ بازرسی و ۲۲ واحد صنفی متخلف پلمپ گردیده است.
فرماندار تنگستان تصریح کرد: آموزش نیروهای همکار در اجرای طرح، برخورد قضایی با افرادی که اقدام به تجمع در قالب مراسم تشییع، ختم و عروسی می‌نمایند و اجرای پروتکل‌های بهداشتی در قالب طرح محدودیت‌های چهارگانه از اقدامات اصولی و عملیاتی است که در راستای کاهش بیماران کرونایی در شهرستان انجام‌شده است.

انتهای پیام/ ن.ا 3010
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
تقدیر     طرح.شهید.سلیمانی     فرماندار     عبدالحسین.رفیعی‌پور     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   15 آذر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >