سرپرست شبکه بهداشت و درمان گناوه:
انجام ۲۴۶ بازدید توسط بازرسان بهداشت محیط گناوه در هفته سوم اعمال محدودیت‌ها

22 آذر 1399
سرپرست شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: ۲۴۶ بازدید توسط بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه در هفته سوم اعمال محدودیت‌ها انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان گناوه، عصمت حیدری اظهار داشت: متأسفانه حتی با اعمال محدودیت دوهفته‌ای در نیمه اول آذر شهرستان گناوه همچنان در سطح نارنجی است و بر اساس مصوبه ستاد پیشگیری از کرونا فعالیت مشاغل گروه سه و چهار در این شهرستان ممنوع است.
وی بیان داشت: بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان گناوه در هفته سوم آذر تعداد ۲۴۶ بازدید از نانوایی‌ها، آرایشگاه‌ها، رستوران‌ها، کافه و کافی‌شاپ‌ها، باشگاه‌های بدن‌سازی و سایر صنوف انجام داده‌اند.
حیدری با بیان اینکه در پی تشدید نظارت‌ها در نیمه اول آذر رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط صنوف بهتر شده است افزود: در هفته سوم تعداد ۱۴ صنف به مراجع قضایی معرفی شدند و ۱۵ مکان به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی پلمپ شد.
وی اظهار داشت: در راستای بررسی رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ادارات و ارگان‌های شهرستان گناوه، کارشناسان بهداشت محیط این شبکه از ۱۶ اداره و ۱۲ بانک در هفته سوم آذر بازدید کردند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان گناوه افزود: با اجرای طرح شهید سلیمانی در شهرستان ۶ مورد مثبت در اطرافیان فرد مبتلا شناسایی شد و امیدواریم با ادامه این طرح و شناسایی افراد مبتلا و قرنطینه آنها زنجیره بیماری قطع شود و در هفته‌های بعد شهرستان گناوه از وضعیت هشدار (نارنجی) خارج شود.

انتهای پیام/ ک.آ- ۳۰۸۰

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
پلمب     محدودیت.های.کرونایی     عصمت.حیدری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   22 آذر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >