مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر با صدور پیامی روز پژوهش را تبریک گفت

25 آذر 1399
حجت الاسلام والمسلمین حاج عباس دشتی مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر با صدور پیامی روز پژوهش را به همه متصدیان و فعالان این حوزه تبریک گفت.

وی در پیام خود چنین آورده است:
"بسمه‌تعالی
جایگاه علم در عصر حاضر خاص و ویژه است و اندیشه و پژوهش دو بال پرواز علم‌اند و استحکام دانش با زیرساخت قوی پژوهش شکوفا می‌گردد و پژوهش ملجائی آرامش‌بخش برای تنقیح اندیشه‌هاست. پژوهش فرآیندی نظام‌مند در راستای پاسخ به مسئله است و با آن شاهد انعکاس تعمیق اندیشه در قالب تعمیق و تلفیق متون و هم‌نوایی الفاظ با افکار هستیم.
فلسفه‌ی پژوهش؛ تعالی، تکامل و توسعه است و دامنه‌ی تأثیر پژوهش نه‌تنها محدود به رشته‌ی علمی خاصی نیست بلکه از برکت وجودش، بازویی توانمند برای پیوست موفقیت در علم و عمل ظاهر می‌گردد. تحقیق و پژوهش رزق است و به هر کس داده شود صاحب نعمت خواهد شد.
پژوهش محور نمودن سیاست‌گذاری‌ها، بازنگری و نوسازی قوانین، تصمیم‌گیری‌ها و اجرا می‌تواند به فرآیند و برآیند فعالیت‌ها تعمیق بخشد. تحقق شعارهای سال، رفع مشکلات مردم و توسعه کشور می‌تواند با مجاهدت و تصمیم‌گیری‌های جدی در آینه پژوهش و تحقیق صورت گیرد.
حقیقت‌یابی نیازمند علم‌پژوهی بوده و نگاه جامع و کاربردی به مفهوم پژوهش و تحقیق نشان‌دهنده فرهیختگی و اهتمام به علم است که بسترساز توسعه و جهش علمی خواهد شد.
بی‌شک دشمن در هیچ عرصه‌ای پیشرفت ما را برنمی‌تابد که شهادت شهید پرافتخار دکتر محسن فخری‌زاده دلیلی گویا بر توانمندی علمی و پژوهشی عزیزان ماست که کام دشمن را تلخ نموده و سرانجام حقدش را با ترور ناجوانمردانه به تصویر کشید.
اینجانب ضمن تبریک ۲۵ آذرماه روز پژوهش به همه اصحاب علم و فرهیختگان، برای این عزیزان سلامتی، تندرستی و موفقیت روزافزون به وسعت علم از درگاه خالق علم مسألت دارم.
 عباس دشتی
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر
۲۵ آذر، ۱۳۹۹"

انتهای پیام/س.م -1021

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     روز.پژوهش     دفتر.نهاد.رهبری     حجت.الاسلام.عباس.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   25 آذر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >