سرپرست شبکه بهداشت و درمان گناوه:
سی‌تی‌اسکن جدید برای بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) خریداری می‌شود/ راه‌اندازی یک دستگاه اکو جدید در بیمارستان گناوه

29 آذر 1399
سرپرست شبکه بهداشت و درمان گناوه با بیان اینکه سی‌تی‌اسکن جدید برای بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) خریداری می‌شود گفت: یک دستگاه اکو جدید در بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه راه‌اندازی شده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان گناوه، عصمت حیدری در دیدار با امام جمعه شهرستان گناوه از پشتیبانی و حمایت‌های وی تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: حجت‌الاسلام رکنی حسینی همیشه پشتیبان و حمایت‌کننده بخش بهداشت و درمان بوده‌اند و در دوران کرونا این حمایت‌ها پررنگ‌تر و بیشتر شده است.
وی با اشاره به روز پرستار بیان داشت: پرستاران ما در یک سال گذشته متحمل زحمات زیادی شده‌اند و باید امسال روز پرستار را پربارتر از سال گذشته برگزار کنیم.
حیدری سپس به وضعیت دستگاه سی‌تی‌اسکن بیمارستان اشاره کرد و گفت: دانشگاه درصدد خریداری یک دستگاه سی‌تی‌اسکن جدید برای بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) است و دستگاه کنونی پس از تعمیر مجدداً شروع به فعالیت کرده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان گناوه با اشاره به قدمت ساختمان بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) اظهار داشت: با توجه به رشد جمعیت شهرستان و قدمت بیش از سی‌ساله بیمارستان و همچنین قرار گرفتن محل بیمارستان در خارج از شهر نیاز هست به فکر احداث بیمارستان جدید درون شهر باشیم.
مردم گناوه همیشه در کمک‌های خیرخواهانه در استان پیشگام بوده‌اند
حجت‌الاسلام عبدالهادی رکنی حسینی گفت: مردم گناوه همیشه در کمک‌های خیرخواهانه و مؤمنانه در استان بوشهر پیشگام بوده‌اند. در این زمینه می‌توان به ساخت اولین بیمارستان سوانح سوختگی در گناوه در سال‌های گذشته اشاره کرد.
امام جمعه گناوه از خیرین شهرستان که در ماه‌های گذشته به‌طور مداوم به بیمارستان کمک کرده‌اند تقدیر کرد و اظهار داشت: جذب 6 میلیارد ریال برای تکمیل ساختمان‌های نیمه‌کاره سه خانه بهداشت یکی از این خدمات است.
وی بیان داشت: یکی دیگر از کمک‌های خیرین که آقای محمد بازیاری، رییس پیشین شبکه بهداشت و درمان گناوه پیگیر آن بودند، ساخت ساختمان جدید برای تنها آزمایشگاه دولتی شهر بود که به حمدالله این پروژه به همت موسسه خیریه امام حسین (ع) شروع‌شده است.
حجت‌الاسلام رکنی حسینی در ادامه بیان داشت: ما در شمال استان نیاز به یک‌قطب درمانی داریم و شهرستان گناوه پتانسیل اینکه این قطب باشد را دارد، متأسفانه ما از امکانات بالقوه موجود نظیر شرکت‌های نفتی اطراف گناوه استفاده نکرده‌ایم درحالی‌که بار مراجعات کارکنان این شرکت‌ها بر روی بیمارستان گناوه است.
وی افزود: ضرورت یک بیمارستان جدید در مرکز شهر گناوه که دسترسی به آن آسان باشد به‌شدت احساس می‌شود. کما اینکه در سفر وزیر بهداشت سابق، دکتر هاشمی قاضی‌زاده، به گناوه به این موضوع اذهان داشته‌اند در صورت مشخص شدن زمینی برای احداث بیمارستان جدید وزارت بهداشت اقدام به ساخت بیمارستان برای شهرستان خواهد کرد.
امام جمعه گناوه با اشاره به در حال ساخت بودن درمانگاه تخصصی توسط خیریه امام حسین (ع) در نوروزآباد اظهار داشت: راه‌اندازی این درمانگاه به خصوص که شامل بخش‌های تخصصی نظیر MRI است که در حال حاضر شهرستان از آن محروم است برای شهرستان بسیار مفید خواهد بود.
حجت‌الاسلام حسینی رکنی با آرزوی سلامتی برای رییس پیشین شبکه بهداشت و درمان اظهار امیدواری کردند انتصاب شایسته سرکار خانم حیدری منشأ خیر و برکت برای شهرستان باشد و مردم از ارتقاء سلامت و ارائه بهتر خدمات بهداشتی درمانی بهره‌مند شوند.
وی همچنین با اشاره به وضعیت شکننده و حساس شهرستان گناوه در زمینه ابتلا به کووید 19 اظهار داشت: محدودیت‌های اهمال شده در آذرماه برای این شهرستان مفید بوده است و از بار بستری در بیمارستان کاسته است. امیدواریم با همدلی و همراهی مردم و حذف دورهمی های شب یلدا گناوه وارد وضعیت زرد و سپس سفید شود.
در این دیدار که فرماندار گناوه و رییس بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) حضور داشتند از حمایت‌های امام جمعه و پیگیری وی در خصوص مسائل و مشکلات بهداشتی درمانی شهرستان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

انتهای پیام/ ک.آ- 3080

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان.گناوه     عصمت.حیدری     رییس.شبکه     سی.تی.اسکن     دستگاه.اکو     بیمارستان.امیرالمؤمنین.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   29 آذر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >