در ششمین روز از هفته پرستار صورت گرفت؛
میدان جدید شهر بوشهر به نام مدافعان سلامت شد

1 دی 1399
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: به لطف الهی و تلاش مثال‌زدنی مدافعان سلامت، تاکنون 90 درصد از بیماران کووید 19 در استان بوشهر بهبودیافته‌اند.

دکتر سعید کشمیری در حاشیه آیین نام‌گذاری میدان مدافعان سلامت بوشهر افزود: نام‌گذاری میدان به نام مدافعان سلامت نشان از همدلی مردم و مسئولان با پزشکان و پرستاران است که بدون شک موجب دلگرمی کادر درمان استان می‌شود.
دکتر کشمیری ادامه داد: اقدام شهرداری و شورای اسلامی شهر بوشهر برای نام‌گذاری میدانی به نام مدافعان سلامت تحسین‌برانگیز است.
وی افزود: مدافعان سلامت استان بوشهر باوجود مشکلات و سختی‌های ناشی از تحریم‌ها، همه توان خود را برای ارائه خدمت به مردم به کار بسته‌اند و اجازه نخواهند داد تا در روند درمانی خللی ایجاد شود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی بهترین هدیه برای کادر درمان استان بوشهر است.
شهردار بوشهر نیز در این آیین گفت: نام‌گذاری میدان به نام مدافعان سلامت، باهدف پاسداشت و ماندگار شدن زحمات کادر درمان استان بوشهر در اذهان مردم است.
حسین صالحیان با ابراز قدردانی از تلاش‌های کادر درمانی استان بوشهر گفت: از آغاز شیوع کرونا در استان بوشهر کادر درمانی تلاشی ستودنی برای خدمت به مردم داشتند و شایستگی آنان بسیار فراتر از نام‌گذاری یک میدان یا خیابان است.


انتهای پیام/م.پ-1025

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
میدان.مدافعان.سلامت     نامگذاری     هفته.پرستار     دکتر.سعید.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   1 دی 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >