فرماندار دیلم:
پروژه‌های زیرساختی بزرگی در سطح شهرستان دیلم توسط خیرین عملیاتی شده است

3 دی 1399
فرماندار دیلم گفت: پروژه‌های زیرساختی بزرگی در سطح شهرستان دیلم توسط خیرین عملیاتی شده است که این شهرستان را در تکمیل زیرساخت‌های حوزه درمان نسبت به سایر نقاط استان متمایز می‌سازد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، احمد دشتی در آیین بهره‌برداری از مجتمع رادیولوژی بیمارستان بقیه الله الاعظم دیلم، ضمن خیرمقدم و تبریک روز پرستار عنوان کرد: ما به وجود خیرین نیکوکار در شهرستان دیلم افتخار کرده و از ارائه اقدامات آنان در برنامه‌ها و جلسات استانی احساس غرور می‌کنیم.
فرماندار دیلم در خصوص بخشی از هزینه‌های مربوط به مجتمع رادیولوژی اظهار کرد: برای بهره‌برداری از مجتمع رادیولوژی، ۷۰۰ میلیون تومان از محل اعتبار کمک صنایع پتروشیمی، اتاق بازرگانی و صنایع استان، ۶۰۰ میلیون تومان از کمیته برنامه‌ریزی سال گذشته و حمایت معاون عمرانی در تخصیص اعتبار و ۲۰۰ میلیون تومان جهت نصب و راه‌اندازی از سوی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از محل اعتبارات دانشگاه و وزارت متبوع تعلق‌گرفته است.
وی تصریح کرد: مبلغ ۳ میلیارد تومان از اعتبار اخذشده نیز توسط استاندار بوشهر از وزیر نیرو جهت خط انتقال برق جداگانه در پروژه افتتاح مجتمع رادیولوژی و مرکز تصویربرداری (سی‌تی‌اسکن) تخصیص داده شد.
وی افزود: با حمایت و تلاش استاندار و رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از کمک خیرین حوزه سلامت به دستاوردهای بزرگی رسیده‌ایم.
فرماندار شهرستان دیلم بیان کرد: در هر نقطه از فضای بیمارستان بقیه الله الاعظم دیلم پروژه‌ای پیاده‌سازی شده است که تنها انتظار مردم تجهیز بخش‌های تکمیل‌شده و در حال احداث است.
احمد دشتی با اشاره به اینکه رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر توجه ویژه‌ای به تجهیز بخش‌های مختلف حوزه درمان شهرستان دیلم دارند، اضافه کرد: اخیراً طی تماسی که با استاندار صورت گرفت، نسبت به حمایت و تجهیز بخش‌های خیر ساز بیمارستان توضیحات لازم ارائه گردید.
امام جمعه دیلم نیز ضمن تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار مطرح کرد: کادر درمان ما در یک سال گذشته نبرد سختی را تجربه کردند و بسیاری در راه مبارزه با بیماری کرونا به شهادت رسیدند که مردم ما قدردان این جهادگران نیز هستند.
حجت‌الاسلام محمود اسدی افزود: امروز یکی از نیازهای شهرستان که بهره‌برداری از مجتمع رادیولوژی بود، برطرف گردید و در این امر، نخست قدردان زحمات ارزشمند خیرین نیکوکار حوزه سلامت هستیم.
وی با اشاره به تسهیل روند امورات اداری در رابطه با احداث بناهای خیر ساز بیان داشت: مسئولین استان خیرین را تکریم کنند و نهایت همکاری را با این قشر داشته باشند تا همچنان با دلگرمی از بار مشکلات مردم بکاهند.
انتهای پیام/م.ب-۳۰۶۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
افتتاح.سی‌تی‌اسکن     فرماندار     احمد.دشتی     امام.جمعه     حجت‌الاسلام.محمود.اسدی        

تاریخ بروز رسانی:   3 دی 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >