معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
پرستاران در دوران کرونا جلوه‌‌های ایثار و فداکاری را به زیبایی به تصویر کشیدند

3 دی 1399
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: پرستاران در دوران کرونا جلوه‌‌های ایثار و فداکاری را به زیبایی به تصویر کشیدند.

دکتر جعفر زارعی زاده در نشست با مدیر پرستاری بیمارستان سلمان فارسی بوشهر به مناسبت هفته پرستار ضمن تبریک این روز به پرستاران افزود: پرستاران به ازای مراقبت و لحظات آرامش‌بخشی که به یک مددجو و انسان بیمار ارائه می‌کنند، به‌اندازه تمام سال‌های آرامش‌بخش زندگی آن فرد برکت و خیر می‌بینند و این برکت، برکت بزرگی است.
وی تصریح کرد: بدون شک پرستاران و دیگر کارکنان حوزه درمان که از نخستین روزهای حضور ویروس کووید-۱۹ تن به رویارویی مستقیم با این دشمن ناشناس، نادیدنی و خطرناک دادند برای همیشه تاریخ، اسطوره‌های ایثار و افتخار باقی خواهند ماند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بابیان اینکه ایثارگری‌هایی را به معنای واقعی در این بحران دیدیم که بسیار با ارزش بود گفت: هیچ‌کدام از کادر پرستاری و درمان در زمان بحران کرونا برای خود نگران نبودند بلکه نگرانی آنها مردم و بیماران بودند.
وی بابیان اینکه کادر پرستاری در سخت‌ترین روزهای کرونا، بدون هیچ چشم‌داشتی فقط مشغول خدمت به بیماران بودند افزود: پرستاران در خط مقدم ارائه خدمات سلامت در زمان بحران کرونا بودند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: کادر پرستاری و درمانی متعهد، شجاع و دلسوز در صف مقدم مبارزه با کرونا به یاری مردم شتافتند.
دکتر جعفر زارعی زاده معاون درمان و عبدالرسول عباسی مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر با حضور در بیمارستان سلمان فارسی بوشهر از پرستاران این بیمارستان تجلیل کردند.
انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
نشست     معاون.درمان     دکتر.جعفر.زارعی‌زاده     بیمارستان.سلمان.فارسی        

تاریخ بروز رسانی:   3 دی 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >