با حضور مسئولان ارشد شهرستان دیلم؛
عملیات احداث ساختمان تأسیسات برق اضطراری و تصفیه‌خانه فاضلاب بیمارستان دیلم آغاز شد

8 دی 1399
با حضور مسئولان ارشد شهرستان دیلم عملیات احداث ساختمان تأسیسات برق اضطراری و تصفیه‌خانه فاضلاب بیمارستان دیلم آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، فرماندار شهرستان دیلم در این آیین ضمن تقدیر از تلاش مدافعین سلامت در راستای مبارزه با کرونا گفت: امروز شاهد آغاز عملیات اجرایی پروژه‌هایی مهم و اساسی در حوزه بهداشت و درمان شهرستان دیلم هستیم که طی مدت‌ها دغدغه پرسنل و همچنین خیرین گرانقدر حوزه سلامت بوده است.
احمد دشتی افزود: باهمت خیرین گرانقدر، ظرف مدت ۲ سال اخیر، پروژه‌های مهمی در بخش زیرساخت این بیمارستان پیاده‌سازی شد که کلیه پروژه‌ها در راستای تکمیل و ارتقا سطح کیفی به احداث بخش تأسیسات برق اضطراری و سیستم تصفیه‌خانه فاضلاب بیمارستان نیاز داشتند.
فرماندار دیلم با اشاره به پیشرفت چشمگیر بیمارستان دیلم نسبت به سال‌های اخیر اظهار کرد: سرعت ارتقا در بخش زیرساخت‌های بیمارستان دیلم مطلوب بوده است و علاوه بر همت بلند خیرین حوزه سلامت و همچنین تخصیص بودجه‌های ضروری در تکمیل پروژه‌ها از سوی دولت، جا دارد از مردم، سازمان‌ها و علی‌الخصوص مدیرعامل برق استان بابت تلاش‌ها و همکاری مجموعه تحت امرش در به نتیجه رساندن پروژه‌های مهم بیمارستان تشکر و قدردانی نماییم.
امام جمعه دیلم نیز ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه (س) و سالگرد شهادت سردار شهید سلیمانی گفت: با احداث پروژه‌های تأسیسات برق اضطراری و تصفیه‌خانه فاضلاب مشکلاتی که سال‌ها سد راه مجموعه بهداشت و درمان و خیرین حوزه سلامت بوده است برداشته می‌شود.
حجت‌الاسلام محمود اسدی بیان کرد: خیرین حوزه سلامت همیشه برطرف‌کننده نیازهای مردم بوده‌اند و ما خواهان حفظ روحیه، ایستادگی در مقابل مشکلات و ادامه راه آنان هستیم.
امام جمعه دیلم با اشاره به حرکت خودجوش خیرین حوزه سلامت در امر احداث ساختمان و خرید تجهیزات، اضافه کرد: خیرین نیکوکار سلامت دیلم در کشور، سایر نقاط استان و همچنین شهرستان به عنوان الگو قرار بگیرند و مشوق همراهی تعداد بیشتری از خیرین و فعالیت در سایر حوزه‌ها باشند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم نیز گفت: با تکمیل پروژه‌های مهم تأسیسات برق اضطراری و تصفیه‌خانه فاضلاب بیمارستان دیلم، بخش عمده‌ای از مشکلات ما رفع خواهد شد.
مهندس ایرج زنده بودی ضمن تقدیر از تلاش و همکاری مدیریت برق استان و رییس اداره برق شهرستان افزود: برای این پروژه‌ها اعتباری معادل ۱۴۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی، وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی تأمین و تخصیص‌یافته است.
رییس بیمارستان بقیه الله الاعظم دیلم نیز در همین راستا گفت: پروژه‌هایی که امروز عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود، تکمیل‌کننده زیرساخت‌های بیمارستان بوده و دغدغه مجموعه ما و همچنین خیرین عزیزی که در امر احداث پروژه در بیمارستان پیشگام هستند را برطرف می‌سازد.
دکتر ده بزرگی افزود: از خیرین درخواست داریم که همچنان یاریگر ما باشند و اگر گاهی کم‌کاری از سوی ما در حق آنان صورت گرفته عفو کنند و مانند گذشته حلال مشکلات موجود باشند.
در پایان به صورت میدانی از قسمت‌های دچار مشکل بیمارستان از جمله محوطه پارکینگ و سایر فضاها بازدید به عمل آمد.
عملیات اجرایی احداث ساختمان تأسیسات برق اضطراری و سیستم تصفیه‌خانه فاضلاب بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) با حضور فرماندار شهرستان، امام جمعه دیلم، فرمانده ناحیه سپاه و خیرین حوزه سلامت، با همراهی رییس شبکه بهداشت و درمان و رییس بیمارستان آغاز شد.

انتهای پیام/م.ب-۳۰۶۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
احداث     فرماندار     برق.اضطراری     احمد.دشتی     مهندس.ایرج.زنده‌بودی     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.دیلم        

تاریخ بروز رسانی:   8 دی 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >