رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم؛
از آغاز کرونا تاکنون 581 مورد مثبت با انجام آزمایشات شناسایی‌شده است

20 دی 1399
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: زنده بودی گفت: از آغاز کرونا تاکنون 581 مورد مثبت با انجام آزمایشات شناسایی و متاسفانه 25 نفر نیز فوت کرده‌اند.

مهندس ایرج زنده‌بودی در حاشیه بازدید ناظر وزارت بهداشت از شهرستان دیلم افزود: گام‌های اول، دوم و سوم مقابله با کرونا در سطح شهرستان به‌طور کامل و با همراهی تمامی ارگان‌ها و همچنین مردم اجرایی شده است.
وی ضمن اشاره به کلیات اقدامات صورت گرفته در راستای مقابله با بیماری کرونا تصریح کرد: امروز گام چهارم مبارزه با کرونا در قالب طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی توسط تیم‌های رهگیری، مراقبتی، حمایتی و نظارتی در حال اجرا بوده و از اطرافیان فرد مثبت تست‌های سریع گرفته می‌شود.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم با اشاره به این‌که مردم پا به‌پای مدافعان سلامت در عرصه مبارزه با کرونا حضورداشته‌اند خاطرنشان کرد: از طرح‌های ابتکاری مردم در جهت پیشگیری از بیماری کرونا ایجاد تونل گندزدایی در ورودی شهر بود که تنها در دیلم بر پا شد.
مهندس زنده‌بودی اضافه کرد: روند بیماری کرونا در شهرستان دیلم نزولی بوده و همچنان باید پای‌کار بود و از افزایش آمار جلوگیری کرد.
وی رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ادارات را بین 90 تا 100 درصد، تعداد بازدید از اماکن با همکاری جمعیت هلال‌احمر را 600 مورد دانست.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: تعداد اخطاریه‌ها 21 مورد و پلمب 3 باب از صنوف مختلف بوده و تعداد 30 تیم‌ درگیر در طرح شهید سلیمانی اعم از رهگیری ، مراقبتی، نظارت و حمایتی در شهرستان دیلم مشغول به ارائه خدمت هستند.
در این بازدید دکتر محمدمهدی خواجه‌ئیان معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و مهندس نخعی مسئول مدیریت حوادث و بلایای معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ناظر وزارت بهداشت را در شهرستان دیلم همراهی کردند.

انتهای پیام/م.ب 3060
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
بازدید     مهندس.ایرج.زنده‌بودی     ناظر.وزارت.بهداشت     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیلم    

تاریخ بروز رسانی:   20 دی 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >