معاون اورژانس ۱۱۵ بوشهر:
بالگرد اورژانس ۱۱۵ بوشهر برای نجات سه نفر به پرواز در آمد

21 دی 1399
معاون عملیات اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث در استان بوشهر گفت: در هفته اخیر دی‌ماه ۹۹ بالگرد اورژانس برای نجات سه نفر به پرواز در آمد.

علیرضا پورشمس در گفت‌وگو با روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث در بوشهر اظهار داشت: بالگرد روز یک‌شنبه چهاردهم دی‌ماه ساعت ۱۲ ظهر آقایی ۴۴ ساله را به دلیل شکستگی ناحیه ران نیاز به اقدامات پیشرفته درمانی داشت از بیمارستان خلیج‌فارس خارگ به بیمارستان سلمان فارسی بوشهر انتقال داد.
معاون عملیات اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث افزود: دومین پرواز بالگرد اورژانس هفته اخیر روز پنج‌شنبه ۱۸دی‌ماه برای نجات خانم ۳۱ ساله مادر باردار و انتقال به استان فارس بود که در این مأموریت بیمار اینتوبه با سطح هوشیاری ۷ از بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر به بیمارستان نمازی شیراز انتقال یافت.
وی اضافه کرد: ۱۹ دی‌ماه ساعت ۹:۳۰ دقیقه سومین پرواز بالگرد بر فراز آسمان خلیج‌فارس و برای انتقال مصدوم ۵۳ ساله از خارگ به بیمارستان حضرت قائم (ع) بوشهر صورت گرفت.
پورشمس گفت: در این مأموریت‌ها خدا رحم نویدکیا کادر درمان همراه بیماران، کادر پروازی نیز خلبان بهادری و خلبان سید سجاد حسینی بوده‌اند.
وی بابیان اینکه راه‌های آبی و مسیرهای صعب‌العبور در استان بوشهر زیاد است، افزود: وجود بالگرد قطعاً در امدادرسانی به مردم یکی از شرح وظایف اصلی ما به‌حساب می‌آید، این امدادرسانی در زمان‌های طلایی برای نجات عضو یا جان مصدومین در کنار مأموریت‌های عملیاتی مشهود است و در حوادث به خوبی قابل‌درک است.
معاون عملیات اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث در استان بوشهر خاطرنشان کرد: شایسته است از تلاش مسئولین کشوری و دانشگاهی برای راه‌اندازی مجدد بالگرد اورژانس استان بوشهر تقدیر و تشکر کنیم.
انتهای پیام/ زن- ۵۰۰۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
بالگرد     اورژانس115     علیرضا.پورشمس    

تاریخ بروز رسانی:   21 دی 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >