معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
درآینده‌ای نزدیک بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان به مرکز آموزشی و درمانی تغییر خواهد کرد

21 دی 1399
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در آینده‌ای نزدیک بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان به مرکز آموزشی و درمانی تغییر خواهد کرد.

 به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی؛ دکتر صمد اکبرزاده در حاشیه بازدید از بیمارستان شهید صادق گنجی  افزود: با توجه به پتانسیل و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری موجود در این بیمارستان، در سطح استان مسئله آموزشی و درمانی شدن بیمارستان در هیات رئیسه و شوراهای دانشگاه مطرح و با استقبال خوبی همراه شده است.
وی اظهار داشت: در بازدیدی که از بیمارستان گنجی صورت گرفت مشخص شد که این بیمارستان از پتانسیل خیلی خوبی برای انجام این کار برخوردار بوده و کاملا شرایط آموزشی شدن را از نظر امکانات فضای فیزیکی، نیروهای کادر درمان ( پزشکی و پرستاری) و همچنین از نظر تعداد مراجعات بیماران دارا است.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ادامه داد: علی رغم شیوع ویروس کرونا و کم شدن بار مراجعات به بیمارستان‌ها به لحاظ رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی توسط مردم کشورمان ولی در بیمارستان برازجان کماکان بار مراجعات از لحاظ میزان تعداد مراجعه بیماران از دیدگاه شرایط لازم برای ایجاد بیمارستان آموزشی در حد مطلوب  است.
دکتر اکبرزاده اظهار داشت: هم‌اکنون با توجه به روحیه و استقبال کادر درمان و مسئولین بیمارستان شهید گنجی به جهت آموزشی شدن، بهترین موقعیت را در اختیار دانشگاه قرار داده که با ایجاد محیطی مناسب و مطلوب برای آموزش دانشجویان بار اضافی از دوش سایر بیمارستان‌های آموزشی استان برداشته شود.
وی  با اشاره به پیشرفت‌های علمی دانشگاه در طی سال‌های اخیر بیان داشت: با وقوع این مهم باعث توسعه و پیشرفت بیمارستان شهید گنجی در سطح استان و به تبع پیشرفت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سطح کشور خواهیم بود و نیز خدمات درمانی بهتر و مطلوب‌تری را به مردم و بیماران ارایه خواهیم کرد.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در ادامه افزود: موضوع آموزشی شدن بیمارستان به لحاظ رعایت مسائل اجتماعی و فرهنگی می‌بایست به طریقه منطقی در سطح شهرستان انعکاس داده شود که مردم نیز این قضیه را پذیرفته و همراهی نمایند تا احیانا مشکلات بومی و فرهنگی مانع از انجام خدمات درمانی توسط دانشجویان به بیماران نشود.  
سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان گفت: با توجه به شناختی که از پرسنل مجموعه بیمارستان دارم و استقبال همکاران از تغییرات مثبت در این بیمارستان که به‌عنوان یک آیتم مدیریتی مهم محسوب می‌شود امید است از این فرصت به‌دست آمده بتوانیم به  نحو  مطلوب و شایسته‌ای بهره  ببریم.
شهرام جلال‌پور ضمن ابراز خرسندی از این اقدام که گامی به جلو برای پیشرفت درمان شهرستان است تصریح کرد: به انجام فرایند تبدیل بیمارستان شهید گنجی به مرکز آموزشی و درمانی  بسیار خوشبین بوده و مطمئنا تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا انشالله بتوانیم هر چه سریعتر فضاهای آموزشی، درمانی و مسکونی لازم جهت استقرار دانشجویان را در بیمارستان و شهرستان فراهم کنیم.  
انتهای پیام/ ب.ا- 4080
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
بازدید     معاون.آموزشی     دکتر.صمد.اکبرزاده     شهرام.جلال‌پور     بیمارستان.شهید.گنجی     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   21 دی 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >