رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
کیفیت سلامت در بخش بوشکان با استقرار دستگاه‌های مدرن پزشکی ارتقا می‌یابد

21 دی 1399
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: با تجهیز مراکز خدمات جامع سلامت بخش بوشکان به تجهیزات مدرن پزشکی کیفیت خدمات سلامت در بخش بوشکان ارتقاء می‌یابد.

دکتر سعید کشمیری در حاشیه بازدید از مراکز خدمات جامع سلامت و پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ بخش بوشکان افزود: با تمام وجود برای توسعه بخش بوشکان در زمینه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی تلاش خواهم کرد.
وی اظهار کرد: با توجه به جمعیت شهر بوشکان و فاصله آن تا مرکز شهرستان، با توسعه اتاق بستری و اتاق CPR، اعزام بیماران کاهش می‌یابد و بیماران می‌توانند در کمترین زمان از خدمات درمانی بهره‌مند شوند.
دکتر کشمیری تصریح کرد: با بازدیدهای که انجام‌گرفته، احداث یک مرکز بستر درمان در بخش بوشکان از نیازهای اساسی این بخش محسوب می‌شود و امیدواریم با پیگیری و تلاش مسئولین شهرستان این امر مهم محقق شود تا ضمن عدالت در سلامت، کیفیت خدمات سلامت نیز در این بخش ارتقا یابد.
وی همچنین گفت: تأمین تجهیزات پزشکی مانند ECG و مانیتورینگ قلبی، دستگاه اتوکلاو، آمالگاماتور، ژنراتور و اتوآنالایزر جهت مراکز خدمات جامع سلامت بخش بوشکان در دستور کار قرار گرفته و با تأمین اعتبار در اسرع وقت در اختیار این مراکز قرار خواهد گرفت.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همچنین از توسعه آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت بوشکان و کلمه خبر داد و گفت: با تجهیز این آزمایشگاه به دستگاه‌های جدید قطعاً خدمات بیشتر و تخصصی‌تر در زمینه آزمایشگاهی به مردم ارائه خواهد شد.
دکتر کشمیری بهسازی و توسعه فضای فیزیکی و اتمام پروژه پانسیون پزشکان مرکز بوشکان و همچنین پروژه نیمه‌تمام مرکز جدید کلمه را از اولویت‌های بخش بهداشت و درمان در این بخش عنوان کرد و گفت: تمام تلاش ما بر اتمام این پروژه و به بهره‌برداری رسیدن آنها در کمترین زمان ممکن است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر همچنین از پیگیری و خرید یک دستگاه آمبولانس مجهز به دستگاه دسی شوک و ونتیلاتور توسط نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی جهت پایگاه اورژانس جاده‌ای ۱۱۵ بوشکان خبر داد.
در این بازدید، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، فرماندار دشتستان، رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان و جمعی از مسئولین بخش ارم و بوشکان، نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی را همراهی کردند.

انتهای خبر: س.غ /۳۰۳۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
بازدید     دکتر.سعید.کشمیری     اورژانس115     بخش.بوشکان     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   21 دی 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >