فرماندار شهرستان دشتستان:
اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام حوزه سلامت بخش ارم و بوشکان در اولویت قرار دارند

22 دی 1399
فرماندار شهرستان دشتستان گفت: اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام و غیرفعال حوزه سلامت بخش ارم و بوشکان در اولویت قرار دارند و با جدیت آنها را دنبال می‌کنیم.

فتح اله نوروزی در حاشیه بازدید از بخش ارم و بوشکان با اشاره به اقدامات ارزشمند وزارت بهداشت در زمینه پروژه‌های عمرانی حوزه سلامت، بر اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام عمرانی در این حوزه، تأکید کرد و اظهار داشت: اقدامات و عملکرد وزارت بهداشت در زمینه پروژه‌های عمرانی افتخارآمیز بوده و بخش عمده ذهنیت مثبتی که در حوزه سلامت در جامعه وجود دارد، به دلیل ایجاد فضاهای فیزیکی و زیرساخت‌های حوزه سلامت است.
فرماندار شهرستان دشتستان تصریح کرد: در بخش ارم و بوشکان چندین پروژه عمرانی در حوزه سلامت در حال اجراست که با اولویت قرار دادن اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام قبلی، می‌توانیم از هدر رفت منابع جلوگیری کنیم.
وی بیان کرد: کلینیک سلامت دهان و دندان تنگ ارم، ساختمان جدید مرکز خدمات جامع سلامت کلمه، خانه بهداشت فاریاب، پانسیون پزشکان بوشکان از پروژه‌های در حال احداث و نیمه‌تمام دو بخش ارم و بوشکان می‌باشند که با جدیت برای تکمیل آنها از تمام ظرفیت‌های موجود استفاده می‌کنیم.
فرماندار دشتستان خاطرنشان کرد: خانه بهداشت فاریاب از توابع بخش بوشکان در دهه فجر افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.
نوروزی بیان کرد: از اجرای طرح تحول سلامت و با پیگیری‌های دولت تدبیر و امید زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی از لحاظ فضاهای فیزیکی و تجهیزات درمانی در بخش‌های ارم و بوشکان توسعه و پیشرفت خوبی داشته است و بیش از ۹۰ درصد فضاهای فیزیکی این دو بخش بازسازی و یا بهسازی شده‌اند.
نوروزی گفت: اتمام پروژه ساختمان جدید مرکز خدمات جامع سلامت کلمه، احداث پانسیون ۴ واحدی پزشکان تنگ ارم و تأمین روشنایی مسیر مرکز خدمات جامع سلامت دهرود در دستور کار قرار می‌گیرد و با پیگیری و اولویت قرار دادن این پروژه‌ها خدماتی را به مردم عزیز این دو بخش ارائه کنیم.
فرماندار دشتستان همچنین اظهار کرد: بخش‌های ارم و بوشکان به لحاظ داشتن موقعیت جغرافیایی و داشتن فاصله از مرکز شهرستان، از مناطق کم برخوردار ما هستند و توجه و نگاه ما باید به سمت و سویی باشد که بستر مناسبی از لحاظ بهداشتی و به خصوص درمانی ایجاد کنیم که مردم این دو بخش خدمات بهداشتی و درمانی خود را در مناطق خود دریافت کنند.
 انتهای پیام/س.غ- ۳۰۳۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
بازدید     فرماندار     فتح‌اله.نوروزی     شهرستان.دشتستان     بخش.بوشکان    

تاریخ بروز رسانی:   22 دی 1399

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >