مشاور اجرایی و رییس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
مدافعان سلامت ضمن ارائه خدمات به تزریق آرامش به بیماران و جامعه پرداخته‌اند/ گزارش تصویری

24 دی 1399
مشاور اجرایی و رییس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: مدافعان سلامت ضمن ارائه خدمات به تزریق آرامش به بیماران و جامعه پرداخته‌اند.

دکتر امیرحسین دارابی در مراسم تقدیر از ورزشکاران مدافع سلامت هیئت والیبال استان بوشهر اظهار داشت: تمامی آحاد جامعه با تداوم همدلی، همیاری و عمل به دستورالعمل‌های بهداشتی در جهت قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر گام برداشته‌اند و موجب کاهش این بیماری در جامعه شده‌اند.
وی با بیان اینکه مدافعان سلامت در جدال نابرابر با کرونا با تمام قدرت در عرصه حضور داشته و دارند افزود: مدافعان عرصه سلامت از زمان شیوع کرونا تاکنون با تلاش شبانه‌روزی با گذشت از جان خود، با تمام وجود برای شناسایی و درمان بیماران مبتلا به ویروس کرونا حاضر و مشغول به خدمت‌رسانی هستند.
دکتر دارابی اظهار داشت: درحالی‌که از اواخر زمستان ۹۸، گسترش ناگهانی بیماری کرونا باعث وحشت و نگرانی عموم مردم شد، مدافعان سلامت ضمن ارائه خدمات درمانی به تزریق آرامش و امید به بیماران و جامعه پرداخته‌اند.
وی بیان کرد: مدافعان سلامت با وجود آگاهی از همه خطرها و آسیب‌هایی که این ویروس می‌تواند به آنها و جامعه وارد کند، شجاعانه با همان تجهیزاتی که در اختیار داشته‌اند به مقابله با آن رفته‌اند و تا شکست کامل این از مبارزه دست نخواهند کشید
دکتر دارابی با بیان اینکه مدافعان سلامت علاوه برنشان دادن تخصص، شجاعت خود را بروز دادند گفت: مدافعان سلامت در این مبارزه نفس‌گیر خانه و خانواده خود را رها کرده‌اند و در این مسیر شهدایی نیز تقدیم جامعه کرده‌اند.
وی با بیان اینکه وقتی می‌توان ارزش بالای کار نیروهای بخش سلامت را درک کرد که خودمان را برای لحظه‌ای جای آنها قرار دهیم افزود: بهترین سپاس‌گزاری و قدردانی ملت از مدافعان حریم سلامت این است که با خود مراقبتی مانع گسترش بیشتر این بیماری در جامعه شوند تا دامنه شیوع این اپیدمی روزبه‌روز کاهش‌یافته و به کنترل درآید.
دکتر دارابی با بیان اینکه بسیج تمام نیروهای جامعه برای مبارزه با بیماری کرونا یکی دیگر از جلوه‌های زیبا در زمان شیوع بیماری کرونا بود اضافه کرد: همه مردم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و تصمیمات ارزشمندی که در روزهای شیوع کرونا گرفتند موجب کاهش بیماری در جامعه شدند.
وی تصریح کرد: انجام اقدامات ارزشمند مانند تقدیر از مدافعان سلامت موجب ایجاد انگیزه برای ادامه راهی که مشخص نیست تا کی ادامه داشته باشد است و تاب آوری در مدافعان سلامت ایجاد می‌کند.
مشاور اجرایی و رییس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه تقدیر از ورزشکاران مدافع سلامت باعث ایجاد انگیزه بین همکاران ورزشکار حوزه سلامت می‌شود خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در راستای فعالیت‌های ورزشی کارکنان حوزه سلامت تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت و از این فعالیت‌ها مانند گذشته حمایت نیز خواهد کرد.

انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
تقدیر     ورزشکاران.مدافع.سلامت     دکتر.امیرحسین.دارابی        

تاریخ بروز رسانی:   24 دی 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >