امام‌جمعه برازجان:
نقش زنان در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی تحسین‌برانگیز است

24 دی 1399
امام‌جمعه شهر برازجان گفت: نقش زنان در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی تحسین‌برانگیز است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان؛ حجت‌الاسلام حسن مصلح  در مراسمی که  به مناسبت ایام فاطمیه و با حضور بانوان شبکه بهداشت و درمان دشتستان برگزار شد افزود: طبق سخنان پیامبر اکرم(ص) حضرت فاطمه سیده و سرور تمام زنان عالم بوده و نمونه کامل یک زن مسلمان محسوب می‌شود.
وی ضمن تسلیت به مناسبت این ایام افزود: الگوهای رفتاری و کرداری بی‌بی دوعالم باید همواره مدنظر بانوان ما بوده و بانوان باید تلاش کنند از اخلاق و حسنات آن بانوی بزرگوار الگوبرداری کنند.
مصلح بیان داشت: به یاری خداوند زنان ما توانسته‌اند با سرمشق قرار دادن سیره عملی حضرت زهرا(س) در زندگی خود، موفقیت‌های خوبی کسب کرده و در همه عرصه‌ها بدرخشند.
امام‌جمعه برازجان تصریح کرد: یکی از مدیران موفق شهرستان دشتستان رئیس شبکه بهداشت و درمان، ماریا خویش دوست بوده که توانسته با تلاش و پشتکار فراوان قبل و بعد از بحران کرونا بدرخشد و با استفاده از ظرفیت‌های شهرستان، امکانات و تجهیزات درمانی و بهداشتی خوبی به حوزه بهداشت و درمان دشتستان اضافه و خدمات مطلوبی به مردم شریف دشتستان ارائه کند.
حجت‌الاسلام مصلح افزود: البته جا دارد از تمامی بانوان شاغل در حوزه سلامت دشتستان قدردانی کنم، چون در ایام سخت کرونایی جانانه تلاش کردند و شهدای عزیزی نیز تقدیم جامعه اسلامی نمودند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان نیز در این مراسم با تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت اظهار داشت: حضرت فاطمه(س) نمونه بارز فداکاری و ازخودگذشتگی زنان مسلمان بوده و شهدای عزیز مدافع سلامت ما نیز با پیروی از آن بانوی بزرگ، درراه خدمت به خلق به مقام شامخ شهادت رسیدند.
ماریا خویش دوست با اشاره به مجاهدت‌های بانوان شاغل در حوزه سلامت دشتستان در ایام شیوع بیماری کرونا ابراز داشت: این بزرگواران در روزهای سخت کرونایی فراتر از توان خود تلاش کرده و با توکل بر خدا و پشتکار فراوان توانستند آلام و دردهای بیماران را تسکین بخشند.
وی خاطرشان کرد: فداکاری پرستاران و کادر درمانی و بهداشتی ما برای همیشه در اذهان باقی خواهد ماند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان با اشاره به موضوع حجاب ابراز داشت: طبق گفته بزرگان، حجاب محدودیت نیست بلکه مصونیت است و بر شخصیت و عظمت زن می‌افزاید.
در این مراسم از بانوان شاغل شبکه بهداشت و درمان دشتستان که نام آن‌ها فاطمه و زهرا بود با اهدای لوح سپاس و هدیه  تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

انتهای پیام/س.غ- 3030
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
تقدیر     امام.جمعه     حجت‌الاسلام.حسن.مصلح     ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   24 دی 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >