در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی؛
۸۰۰ صنف مختلف در سطح شهرستان بوشهر مورد بازدید قرار گرفت

1 بهمن 1399
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: در هفته چهارم دی‌ماه از ۸۰۰ صنف مختلف در سطح شهرستان بوشهر در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی بازدید صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حسن فخرایی اظهار داشت: در ادامه نظارت‌های مستمر بر روند اجرای دقیق پروتکل‌های ابلاغی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر لزوم استفاده از ماسک از سوی شاغلین و ارباب‌رجوع و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و گندزدایی محیط کار، ۱۸ تیم بازرسی با ۲۳ نفر نیرو در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی از پرسنل بهداشت محیط و حرفه‌ای مرکز بهداشت شهرستان بوشهر به صورت سرزده از این صنوف بازدید کردند.
 وی خاطرنشان کرد: کارشناسان مرکز بهداشت از ۸۹۴ صنف مختلف طی ۲۶۱ گشت مستقل و ۸ گشت مشترک بازرسی بازدید کردند که  طی آن منجر به ارجاع ۲۲ صنف متخلف به مراجع قضایی و پلمپ ۲ صنف با همکاری نمایندگان اتاق اصناف، اداره صمت، اماکن تعزیرات حکومتی و سازمان بازرسی شد.
 رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر درصد موارد مثبت شناسایی‌شده نسبت به هفته قبل را ۱۹ درصد کاهشی دانست و خاطرنشان کرد: در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی تعداد ۳۷۲ نمونه تست از بیماران مشکوک به کرونا گرفته شد که در طی آن ۵۳ مورد مثبت اعلام شد و از این موارد، یک نفر جان خود را از دست داده است.
انتهای پیام/س.م-۳۰۰۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
بازدید     پلمب     طرح.شهید.سلیمانی     مهندس.حسن.فخرایی     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   1 بهمن 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >