اقدامات نهایی برای راه‌اندازی بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر در حال انجام است

4 بهمن 1399
مدیر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از انجام اقدامات نهایی برای راه اندازی بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر خبر داد.

سید حسین حسینی در گفت‌وگو با روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر عنوان کرد: محوطه‌سازی پروژه بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر به مساحت ۸ هزار متر مربع ظرف یک ماه انجام شده که اکنون قدامات زیرسازی آن در دست انجام است و در هفته پیش رو آماده آسفالت خواهد شد و تا پایان هفته آینده نیز به اتمام خواهد رسید.
وی ادامه داد: دستگاه سی‌تی‌اسکن و همچنین کلیه اقلام زیرساختی آن  خریداری شده و در محل موردنظر برای نصب مستقر است و در هفته پیش رو نصب و راه‌اندازی خواهد شد. دستگاه اکسیژن‌ساز نیز در فضای مورد نظر قرار گرفته و طی روزهای آینده توسط شرکت سازنده نصب و راه‌اندازی می‌شود.
مدیر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح‌های عمرانی علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: تقریبا ۹۹% کارهای درون ساختمان تکمیل شده و اقدامات نهایی مثل نصب استیشن‌های پرستاری و کفپوش‌های اتاق‌های عمل و بخش‌‌های ICU در حال انجام است که طی روزهای آینده به اتمام خواهد رسید و داخل ساختمان به لحاظ ابنیه‌ای صد درصد می‌شود.
حسینی بیان کرد: تا پایان هفته آینده کارهای داخل ساختمان، نصب کفپوش‌ها، تکمیل کانترهای پرستاری، به اتمام رسیده و به مرحله نظافت و نصب تجهیزات می‌رسد.
وی خاطرنشان کرد: قبل از نیمه بهمن کل ساختمان برای تجهیز در اختیار همکاران معاونت درمان قرار خواهد گرفت که البته همین الان نیز مشکلی برای این کار وجود ندارد. در حال حاضر بخش زیادی از تجهیزات در بیمارستان دپو شده که آماده نصب است.
سید حسین حسینی توضیح داد: دیزل ژنراتور نیز با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان خریداری و قرارداد آن با کارخانه سازنده منعقد شده که تا دو هفته آینده نصب و راه‌اندازی خواهد شد.
مدیر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح‌های عمرانی علوم پزشکی بوشهر گفت: تجهیزات مربوط به حوادث پرتویی نیز توسط سازمان انرژی هسته‌ای کشور در حال تهیه و ارسال است.
انتهای پیام/
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
اورژانس.شهدای.هسته.ای     سید.حسین.حسینی     مدیر.منابع.فیزیکی.دانشگاه     راه.اندازی    

تاریخ بروز رسانی:   4 بهمن 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >