دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر:
بستری ۶۴ بیمار در بخش‌های کرونا / روز بدون فوتی

10 بهمن 1399
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر تا تاریخ جمعه ۱۰ بهمن‌ماه ۶۴ نفر است.

دکتر سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر گفت: در بیست‌وچهار ساعت گذشته ۱۸ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد نتیجه آزمایش ۴ نفر مثبت است.
وی بابیان اینکه در حال حاضر ۱۳ بیمار در بخش‌های ویژه بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند افزود: از مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه ۳ نفر در وضعیت تنفس با دستگاه قرار دارند.
دکتر کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ۱۰ بهمن‌ماه گفت: خوشبختانه امروز مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا در استان بوشهر به ثبت نرسید.
وی ادامه داد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۸۵۴ نفر در استان بوشهر با ابتلا به این ویروس جان خود را ازدست‌داده‌اند که از این تعداد ۸ مورد مشکوک به کرونا بوده‌اند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۱۲ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند.
دکتر کشمیری خاطرنشان ساخت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۸ هزار و ۴۵۸ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

انتهای پیام/ز.ح.۱۰۲۷

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
آمار.کرونا     کوید.19     ستاد.کرونا     دکتر.سعید.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   10 بهمن 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >