مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر:
سازمان بیمه سلامت در شرایط کرونا حامی مردم و بیمه‌شدگان حوزه سلامت است

12 بهمن 1399
مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر گفت: در شرایط کرونا حامی مردم و بیمه‌شدگان بوده و تلاش این اداره کل بر این است تا با تخصیص منابع مالی در کنار کادر درمان در راستای پشتیبانی و مرتفع ساختن مشکلات آنان باشیم.

دکتر پرویز رمضانی در بازدید از شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان ضمن قدر‌دانی از تلاش‌های کادر درمان و بهداشت شهرستان از زمان شیوع بیماری کرونا تاکنون افزود: در این شرایط سخت مقابله با بیماری کرونا هم در بخش درمان و هم بحث پیشگیری، نمونه گیری، غربالگری و اطلاع‌رسانی شاهد نتایج بسیار خوبی بوده‌ایم.
وی تصریح کرد: در سال جاری مشکلات مالی وجود داشته و کاهش بار مراجعات غیر ضروری باعث شد بر روند درآمد بیمارستان‌ها و گردش مالی آنان مشکلاتی بوجود بیاورد که خوشبختانه در حوزه درمان مشکل جدی وجود نداشته و در این راستا اداره کل بیمه سلامت پشتیبانی مالی خود را دریغ نکرده است.
مدیر کل بیمه سلامت استان بوشهر اظهار داشت: در بخش تأمین اعتبار توانستیم مطالبات چندین ساله مراکز را تأمین نموده و در شهرستان کنگان نیز بیش از 2 میلیارد تومان را در بخش درمان سطح 2 پرداخت کرده‌ایم.
 مهندس خلیل جوکار رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان ضمن تقدیر از مدیرکل بیمه سلامت استان در زمینه همکاری در شرایط بحران کرونا بیان کرد: با پرداختی‌هایی به تیم سلامت، بیمارستان و داروخانه‌های طرف قرارداد جمعیت یکبار خدمت گرفته، خواستار تعامل و همکاری بیش از پیش با این مجموعه هستیم.
دکتر پرویز رمضانی در پایان این دیدار از رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان تقدیر کرد.

انتهای پیام/ کدخبر- کد ( م./س .3070  )
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
بازدید.سازمان.بیمه.سلامت     مدیر.کل     دکتر.پرویز.رمضانی     مهندس.خلیل.جوکار     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   12 بهمن 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >