رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
تلاش خستگی‌ناپذیر مدافعان سلامت ادامه دارد/ مبارزه با کرونا یادآور رشادت دوران پیروزی انقلاب است

13 بهمن 1399
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: جان‌فشانی شهدای دوران انقلاب به شکلی دیگر، امروز با تلاش خستگی‌ناپذیر مدافعان سلامت ادامه دارد.

دکتر سعید کشمیری در آئین تجدید میثاق مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با آرمان‌های شهدا اظهار داشت: دهه فجر روز یادآور تلاش و رشادت شهدای دوران انقلاب است که مسیر روشنی را برای همه ما ترسیم کرده است.
وی ضمن تبریک فرا رسیدن چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی به همه فجر آفرینان و مدافعان سلامت استان بوشهر بیان کرد: این جان‌فشانی و مسیر هنوز هم به شکلی دیگر با تلاش خستگی‌ناپذیر مدافعان سلامت و شهدای این دوران استمرار دارد.
در مسیر شهدا حرکت خواهیم کرد
دکتر کشمیری تصریح کرد: ما همچنان در مسیر شهدا حرکت خواهیم کرد و با اتکا به توان و ظرفیت‌های بسیار علمی، اقتصادی و اجتماعی داخلی بدون وابستگی، به توسعه و پیشرفت روزافزون دست خواهیم یافت.
وی افزود: مدافعان سلامت در این دوران بحرانی و پرخطر با جان خویش در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا ایستادند و امروز ما شاهد کنترل نسبی مرگ‌ومیرها هستیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر همچنین با اشاره به کاهش مرگ‌ومیر ناشی از کرونا در هفته‌های اخیر خاطرنشان کرد: یکی از دستاوردهای مهم مدافعان سلامت کنترل و کاهش مرگ‌ومیر حاصل از بیماری کرونا بوده است، این روند نزولی با تعهد و رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم می‌تواند همچنان باقی بماند، در غیر این صورت ما شاهد سیر صعودی مرگ‌ومیرها در روزهای آینده خواهیم بود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با همراهی جمعی از مسئولان دانشگاه به مقام شامخ شهدای دوران انقلاب اسلامی در جوار شهید گمنام مجتمع پردیس این دانشگاه ادای احترام کردند.
این مراسم به مناسبت آغاز دهه فجر با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و اعضای هیئت‌رئیسه و به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی و فرهنگی در گلزار شهید گمنام پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.
 انتهای پیام/ 2050- ط.ت


کلمات کلیدی:
دهه.فجر     تجدید.میثاق     دکتر.سعید.کشمیری     معاونت.دانشجویی.فرهنگی    

تاریخ بروز رسانی:   13 بهمن 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >