دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر:
86 بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند

16 بهمن 1399
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر 86 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

دکتر سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: در 24 ساعت گذشته 22 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند.
وی گفت: خوشبختانه در 24 ساعت گذشته 14 مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد 6 مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
رییس دانشکاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متاسفانه امروز یک مورد مشکوک فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، آقایی با 72 سال سن با بیماری زمینه‌ای فشار خون و تیرویید در استان بوشهر به ثبت رسید.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه هم‌اکنون 13 مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر 5 مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۸ هزار و 842 بوده است.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: متأسفانه مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا 16 بهمن ماه 858 مورد بوده است که از این تعداد 849 نفر مورد مثبت قطعی و 9 نفر مورد مشکوک بوده‌اند.
دکتر سعید کشمیری بیان داشت: کرونا همچنان در بین ما وجود دارد و برای ریشه کن کردن این ویروس باید استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی را جدی بگیریم.
انتهای پیام/ ز.ح.1027

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
    آمار.کرونا     کوید.19     ستاد.کرونا     دکتر.سعید.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   16 بهمن 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >