در هفتمین روز از دهه مبارک فجر:
عملیات اجرایی پروژه خیر ساز حوزه سلامت شهرستان دشتی با حضور استاندار بوشهر آغاز شد

19 بهمن 1399
در هفتمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، در آیینی با حضور استاندار بوشهر عملیات اجرایی پروژه خیر ساز آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت شهید فاریابی شنبه شهرستان دشتی آغاز شد.

استاندار بوشهر در این آیین گفت: مشارکت خیرین در پروژه‌های حوزه سلامت شهرستان دشتی ستودنی و قابل‌تقدیر بوده است.
عبدالکریم گراوند با تقدیر از مدافعان سلامت استان گفت: با تلاش‌ها و پیگیری‌های رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تجهیزات موردنیاز بیمارستان‌ها به منظور مقابله با کرونا تأمین‌شده است.
فرماندار شهرستان دشتی نیز گفت: با اتمام پروژه‌های در حال احداث حوزه سلامت شهرستان دشتی عملیات تکمیل زیرساخت‌های بهداشتی این شهرستان به پایان می‌رسد.
عبدالله نادری تصریح کرد: علاوه بر پروژه‌های خیر سازی که در حوزه بهداشت در سطح شهرستان دشتی در حال اجراست، پروژه‌های بخش درمان شامل بخش‌های ICU، NICU و اعصاب و روان و طرح توسعه کلینیک تخصصی در بیمارستان زینبیه خورموج در حال انجام است و به زودی شاهد راه‌اندازی اتاق عمل چشم‌پزشکی در این بیمارستان خواهیم بود.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی نیز در این آیین گفت: پروژه احداث و تجهیز آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت شهید فاریابی شنبه پنجمین پروژه خیر ساز در شهرستان دشتی در سال جاری خواهد بود و مجموع اعتبار پروژه‌های خیر ساز در حال اجرای حوزه سلامت این شهرستان را به ۲۷۰ میلیارد ریال خواهد رساند.
پروژه خیر ساز آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت شهید فاریابی شنبه با اعتبار ۱۱ میلیارد ریال توسط سه تن از خیرین بخش شنبه و طسوج به نام‌های احمد خرم روز، بنت الهدی خموشی مطلق و سید فرج‌الله امیری به مدت ۱۲ ماه احداث خواهد شد.
انتهای پیام/ م ا- کد ۳۰۴۰

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
دهه.فجر99     آغاز.عملیات.اجرایی     استاندار     عبدالکریم.گراوند     فرماندار     عبدالله.نادری    
خیرین.سلامت     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتی        

تاریخ بروز رسانی:   19 بهمن 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >