در هفته دوم بهمن‌ماه؛
۳۷۰ مورد تست از بیماران کرونایی در سطح شهرستان بوشهر گرفته شد

19 بهمن 1399
رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: در هفته دوم بهمن‌ماه و در قالب طرح شهید قاسم سلیمانی بیش از ۳۷۰ مورد تست از بیماران مبتلا به کرونا در سطح شهرستان بوشهر گرفته شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حسن فخرایی اظهار داشت: در ادامه نظارت‌های مستمر بر روند اجرای دقیق پروتکل‌های ابلاغی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر لزوم استفاده از ماسک از سوی شاغلین و ارباب‌رجوع و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و گندزدایی محیط کار به صورت سرزده از صنوف شهرستان بوشهر بازدید شد.
وی تصریح کرد: در قالب طرح شهید قاسم سلیمانی پرسنل بهداشت محیط و حرفه‌ای مرکز بهداشت شهرستان بوشهر با همراهی نیروهای بسیجی در قالب ۱۸ تیم بازرسی با ۲۴ نفر نیرو به صورت سرزده از صنوف بازدید کردند.
مهندس فخرایی خاطرنشان کرد: کارشناسان مرکز بهداشت از ۷۲۹ صنف مختلف بازدید نمودند که  طی آن منجر به ارجاع ۲۷ صنف متخلف به مراجع قضایی و پلمپ ۲ صنف با همکاری نمایندگان اتاق اصناف، اداره صمت، اماکن تعزیرات حکومتی و سازمان بازرسی شد.
این مقام مسئول درصد موارد مثبت نسبت به هفته قبل را افزایشی دانست و خاطرنشان کرد: از هفته دوم بهمن‌ماه تاکنون در طرح شهید قاسم سلیمانی تعداد ۳۷۷ نمونه تست از بیماران مبتلا به کرونا گرفته شد که ۱۱۸ مورد مثبت اعلام شد و از این موارد، دو نفر جان خود را از دست داده‌اند.
انتهای پیام/ا.س-۳۰۰۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استانکلمات کلیدی:
طرح.شهید.سلیمانی     بازدید     مهندس.حسن.فخرایی     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   19 بهمن 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >