رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان خبر داد:
۶ تن مواد لبنی در تنگستان امحاء شد

17 اسفند 1399
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: در بازدیدهای سرزده کارشناسان بهداشت محیط شهرستان تنگستان ۶ تن انواع مواد لبنی کشف، ضبط و امحاء شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، مهندس عادل مقدس بیان داشت: کارشناسان محیطی این شبکه با توجه به حساسیت‌های موجود در رابطه با مواد لبنی اقدام به بازدید سرزده از مراکز پخش مواد غذایی در شهرستان کردند که در بازدیدهای صورت گرفته ۶ تن انواع مواد لبنی کشف شد.
مهندس مقدس اظهار داشت: علاوه بر مراکز پخش مواد غذایی، مراکز عرضه مستقیم مواد غذایی نیز از اهمیت خاصی برخوردارند، بنابراین کارشناسان محیطی شبکه بهداشت و درمان تنگستان به صورت روزانه و با توجه به اولویت از این مراکز بازدید می‌کنند که در این راستا در ۶ ماهه دوم سال جاری ۵ هزار و ۲۰۰ بازدید از این صنوف صورت گرفته است.
وی ادامه داد: مردم خود باید به عنوان یک حامی سلامت مسائل موجود در محیط‌های اطراف خود را رصد و در صورت مشاهده هرگونه موردی که در سلامت مردم اخلال ایجاد می‌کند، کارشناسان بهداشت محیط را در جریان قرار دهند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان تصریح کرد: در شش ماه دوم سال جاری تاکنون ۴۴۵ صنف متخلف اخطاریه بهداشتی دریافت و ۶۵ مورد نیز به دلیل عدم توجه به اخطاریه‌های بهداشتی به مراجع قضایی معرفی ‌شده‌اند.


انتهای پیام/ن.ا ۳۰۱۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
امحا.مواد.غدایی     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان    

تاریخ بروز رسانی:   17 اسفند 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >