توسط رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان بوشهر؛
از رئیس دانشگاه علوم پزشکی به نمایندگی از خانواده شهدای مدافع سلامت استان بوشهر تقدیر شد

19 اسفند 1399
با همکاری گروه آموزشی هنر رشته گرافیک دانشکده فنی و حرفه ای الزهرا(س) دختران بوشهر از زحمات رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، جامعه پزشکی، مدافعان سلامت و خانواده شهدای مدافع سلامت با اهداء کار هنری دانشجویان رشته گرافیک در قالب طراحی چهره با نوشتار ۷ شهید مدافع سلامت بوشهر تقدیر و تجلیل شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهرگفت: جایگاه شهدای مدافع سلامت جایگاه ویژه‌ای است چون پزشکان و کادر درمان در دوران سخت و خاص همه‌گیری کرونا در صف اول مقابله با ویروس منحوس کرونا ایستاده تا سلامت مردم در خطر نیافتد.
دکتر سعید کشمیری شرح داد: شجاعت و ایثار کادر بهداشت و درمان منجر به تقديم هفت شهید مدافع سلامت در استان شد که نامشان در تاریخ به یادگار خواهد ماند.
وی ضمن تقدیر از کار ارزشمند مجموعه دانشکده فنی و حرفه ای دختران بوشهر اظهار کرد: پیشگیری و مسئولیت اجتماعی در مقابله با کرونا بر عهده هر شهروند است، لذا رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک تنها راه حل موجود است.
دکتر اکبر منصوری نسب رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان بوشهر با پاسداشت زحمات و تلاش شهدای مدافع سلامت گفت: شهدای مدافع سلامت با ازخودگذشتگی مثال زدنی و ایثار جان خود در تاريخ مانا شده و باعث صيانت از سلامت مردم شده‌اند .
وي افزود: دانشگاه در راستاي مسوليت اجتماعي خود هم در تنوير و هم در تبين دستورالعمل‌هاي بهداشتي جهت پيشگيري از انتشار ويروس كرونا قدم‎‌هاي موثري برداشته است.|

انتهای پیام/
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت دراستان

کلمات کلیدی:
تقدیر     رئیس     دانشکده.فنی.حرفه‌ای     دکتر.اکبر.منصوری‌نسب     دکتر.سعید.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   19 اسفند 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >