پانسیون ۸ واحدی برای پزشکان بیمارستان کنگان تأمین شد

20 اسفند 1399
پانسیون ۸ واحدی برای پزشکان بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان پس از ماه‌ها پیگیری مستمر و باهمت شورای راهبری پتروشیمی‌های منطقه پارس، تأمین شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، ازآنجایی‌که ماندگاری پزشکان، نیازمند تأمین کلیه مسائل رفاهی است، سرپرست و مدیر داخلی بیمارستان کنگان با هماهنگی و راهنمایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، از مهرماه به شکل تمام وقت، پیگیر تأمین پانسیون برای پزشکان خود شدند.
 در این مدت رایزنی، جلسه و نامه‌نگاری‌های مختلفی با شورای اسلامی شهر کنگان، فرمانداری شهرستان کنگان، نماینده مردم جنوب استان بوشهر، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس و رئیس شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس انجام شد.
نهایتاً پس از ماه‌ها تلاش، شورای راهبری شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس مبلغ ۲ میلیارد تومان را جهت رهن آپارتمان، جهت پانسیون پزشکان بیمارستان کنگان و به شکل امانی مصوب نمود.
در این میان نقش مؤثر دکتر سعید راشدی مالک پانسیون ۸ واحدی در انجام این اتفاق بسیار تأثیرگذار بود و نهایت همکاری و تعامل را با مسئولین بیمارستان کنگان به عمل آورد.
 وی که از خیران بومی شهرستان کنگان است، ماه‌هاست که ساختمان خود را در اختیار بیمارستان کنگان گذاشته بود و حتی مستأجران قوی (با مبلغ رهن بسیار بیشتر ) که به وی مراجعه کرده بودند را رد کرد تا بتواند خدمتی برای همشهریان خود کرده باشد.
با تدابیر مدیران بیمارستان، برنامه‌ریزی برای اسکان ۱۲ پزشک در این پانسیون در حال انجام است و بخش مهمی از مشکل خوابگاه متخصصین این مرکز درمانی مرتفع خواهد شد.
 فرماندار شهرستان کنگان، دکتر موسی احمدی نماینده مردم جنوب استان بوشهر و رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این مسیر، بارها و به‌موقع ورود کرده تا این اتفاق مثبت به هر شکلی که هست به سرانجام برسد و یکی از دغدغه‌های این مرکز درمانی مرتفع شود.
انتهای پیام/ م. ص.۴۰۲۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
پانسیون     بیمارستان.امام.خمینی     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   20 اسفند 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >