تقدیر از کادر درمان استان بوشهر توسط شرکت گاز استان بوشهر

25 اسفند 1399
مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر از زحمات و تلاش های بی شائبه و خستگی ناپذیر کادر درمانی استان بوشهر و پشتیبانی در مبارزه با ویروس منحوس کرونا تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر مهندس رحمانی مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر به همراه معاونین محترم این شرکت به مناسبت اعیاد شعبانیه و بهار طبیعت با اهداء گل و لوح تقدیر از تلاشهای کادر درمان تقدیر و تشکر کردند.
در ابتدای مراسم مهندس رحمانی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به کادر محترم درمان،  افزود : کادر درمان از زمان شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور در خط مقدم مقابله با این ویروس جانانه ایستادگی کردند و تا به امروز با رشادت ها و ایثار خود تا پای جان شیرین خود پیش رفتند.
رحمانی در ادامه مراسم به فعالیت های شرکت گاز استان بوشهر در مقابله با ویروس کرونا اشاره و گفت: در زمان شیوع بیماری کرونا و شرایط سخت این بیماری انصافاً همکاران محترم شرکت گاز استان  همراهی و مساعدت های لازم را برای پیشگیری این بیماری داشتند.
وی افزود: ما برای مجموعه بهداشت استان بوشهر به ویژه پزشکان و پرستاران که بخشی از جامعه سلامت کشور هستند احترام خاصی قائلیم و وظیفه خود می دانیم که به نمایندگی از همه ی همکاران در شرکت گاز از مدافعان سلامت  تشکر و قدر دانی داشته باشیم
اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ شرکت گاز استان بوشهر از همه شما عزیزان تقدیر و تشکر نموده و اطمینان دارم که ملت شریف ایران، بیماران و خانواده های ایشان قدردان زحمات و تلاشهای ایثارگرانه شما  بوده و پاداش الهی نیز قطعا شامل حال شما خواهد شد.
دکتر دارابی قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز ضمن تشکر از حضور معاونین شرکت گاز استان بوشهر در این مراسم اظهار داشت ، من هم وظیفه خود می دانم از طرف خودم و همکارانم از حمایت های همه جانبه شما گرامیان تشکر کنم و بگویم لطف شما و همکارانتان باعث دلگرمی و قوت قلب و ایجاد انگیزه مضاعف  برای همکاران بنده می باشد و بر خود میبالیم که ارائه دهنده خدمات سلامت به مردم استان هستیم این قدر دانی ها حس مسئولیت پذیری کارکنان ما را افزایش می دهد.

دکتر دارابی در ادامه افزود : خوشبختانه استان بوشهر از سطح بالای سواد سلامت برخوردار است و برای افزایش این سطح سواد سلامت همه ی سازمان ها و ارگان ها حضور داشتند.
در پایان این مراسم مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر با اهداء گل و لوح تقدیر از تلاشهای کادر درمان تقدیر و تشکر کردند.
انتهای خبر/
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت استان

کلمات کلیدی:
تقدیر     شرکت.نفت     مدافعان.سلامت     دکتر.امیرحسین.دارابی        

تاریخ بروز رسانی:   25 اسفند 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >