رئیس سازمان اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر:
آئین چهارشنبه‌سوری در استان بوشهر ۱۱ مصدوم برجای گذاشت/ افزایش ۱۸۰ درصدی مصدومین

27 اسفند 1399
رئیس سازمان اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر با بیان اینکه از اول اسفند تاکنون تعداد کل حادثه دیدگان آئین چهارشنبه سوری در این استان ۱۷ نفر اعلام شده گفت: شمار مصدومان برگزاری آئین چهارشنبه‌سوری از روز گذشته تا صبح امروز (چهارشنبه) نیز در این استان ۱۱ نفر است.

دکتر عبدالرحیم دادجو اظهار داشت: ۴ مورد از سوختگی‌های ناشی از حوادث چهارشنبه‌سوری در استان بوشهر درجه یک و ۶ نفر درجه ۲ و ۷ مصدوم نیز درجه دو و سه هستند.
وی بیان کرد:  ۶ نفر از مصدومان حوادث ناشی از چهارشنبه‌سوری در استان بوشهر بالای ۲۰ سال، زیر ۱۰ سال دو نفر و مابقی زیر ۲۰ سال گزارش شده است.
دکتر دادجو ادامه داد: بر اساس گزارش‌های رسیده یک نفر از مصدومان حوادث چهارشنبه‌سوری در استان بوشهر از ناحیه سر و گردن، یک نفر قفسه سینه و مابقی از ناحیه دست دچار مصدومیت شده‌اند.
رئیس سازمان اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر گفت: تعداد حادثه دیدگان چهارشنبه‌سوری امسال نسبت سال گذشته افزایش نشان می‌دهد.
وی اضافه کرد: بر اساس آمارها از اول اسفند تاکنون تعداد کل حادثه دیدگان ناشی از ترقه و مواد آتش‌زا در استان بوشهر ۱۷ نفر اعلام شده است که از این تعداد ۶ نفر بستری و ۱۱ نفر ترخیص شده‌اند.
دکتر دادجو یادآور شد: حوادث مربوط به چهارشنبه‌سوری در استان بوشهر هیچ فوتی و یا قطع عضو در پی نداشته است.
رئیس سازمان اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر با بیان اینکه پارسال در آئین چهارشنبه‌سوری پنج نفر در استان بوشهر دچار حادثه شدند خاطرنشان کرد: امسال ۱۷ نفر در آئین چهارشنبه‌سوری حادثه دیدند که این آمار افزایش ۱۸۰ درصدی را نشان می‌دهد.

انتهای پیام/ ز.ن ۵۰۰۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استانکلمات کلیدی:
رئیس     اورژانس.۱۱۵چهارشنبه.سوری     دکتر.عبدالرحیم.دادجو        

تاریخ بروز رسانی:   27 اسفند 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >