معاون بهداشتی شبکه بهداشت ودرمان دشتستان:
در ایام نوروز ۱۴۰۰ مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان فعال می باشند

28 اسفند 1399
معاون بهداشتی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دشتستان از ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به صورت فعال درمراکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی خبر داد.

 محمد حسین دریسی در گفتگویی با مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دشتستان ضمن تبریک پیشاپیش عید نوروز گفت :  بر اساس نامه معاون بهداشتی  وزیر بهداشت  همه‌ی مراکز شبانه روزی در همه‌ی ایام نوروز از تاریخ 29 اسفند تا 14 اسفند به صورت کامل فعال هستند.
دریسی تصریح کرد:سایر مراکز خدمات جامع سلامت، پایگاه‌های بهداشتی و خانه‌های بهداشت نیز  در همان تاریخ‌ها با حد اقل 50 درصد نیروی انسانی فعالیت دارند و به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی می پردازند.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت ودرمان دشتستان بر فعالیت‌های مرتبط با رهگیری کرونا مثبت‌ها توسط تیم‌های رهگیری مراکز و واکسیناسیون گروه‌های سنی مختلف در ایام تعطیلات نوروز تاکید کرد و در این خصوص هیچ گونه تفکیک شغلی و جنسی هم وجود ندارد.
محمد حسین دریسی تاکید کرد :  حضور همه‌ی سرپرستان و در دسترس بودن و همچنین پاسخگویی آنها در تمام ساعات شبانه روز ضروری و مهم  می باشد.
 دریسی همچنین بیان کرد: جانشین سرپرستان باید قبل از تعطیلات نوروز تعیین گردد و به صورت حضوری و تلفنی پاسخگو ستاد شبکه و مردم باشند.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دشتستان اظهار کرد: با توجه به حضور کرونای جهش یافته (انگلیسی) در شهرستان، رهگیری‌ها باید فعالانه در تمام ایام  هفته ( روزهای تعطیل و جمعه و ...). توسط همه‌ی مراقبین انجام شود و بر این نکته ضروری تاکید شده است.
محمد حسین دریسی گفت : تمامی نیروهای بهداشتی اعم از مراقبین سلامت؛ بهورزان ، نیروی بهیار؛ پرستار و اورژانس ۱۱۵  در بخش بهداشت در طی یکسال گذشته در بحران کرونا تمام تلاش خود را برای کنترل و پیشگیری بیماری کرونا انجام داده اند و از تلاشهای بی دریغ آنان تقدیر و تشکر نمود.

انتهای خبر/ س.غ/ ۳۰۳۰
 
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
فعالیت.مراکز     نوروز.۱۴۰۰     معاون.بهداشتی     محمد.حسین.دریسی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   28 اسفند 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >