دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر:
بستری 114 بیمار/ افزایش موارد بستری در بخش‌های ویژه/ ثبت یک فوتی دیگر

3 فروردين 1400
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ ‌سه‌شنبه سوم فروردین 1400 به عدد 114 نفر افزایش یافت.

دکتر سعید کشمیری به خبرنگار وبدا در بوشهر گفت: در بیست‌وچهار ساعت گذشته 31 بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای 6 مورد به کرونا، قطعی است.
وی با اشاره به افزایش تعداد بیماران بستری کرونا در بخش‌های ویژه به 15 بیمار، افزود: از مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونا، 6 نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
دکتر کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که در 3 فروردین1400  اعلام شد گفت: متأسفانه امروز نیز پدربزرگی 99 ساله در استان بوشهر با کهولت سن و بیماری زمینه‌ای به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته 28  بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند.
وی با اشاره به جانباختن 910 نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس تصریح کرد: از مجموع موارد فوت‌شده، 889 مورد به‌طور قطعی مبتلا به ویروس کرونا و 21 نفر نیز مشکوک به ابتلا به این بیماری بوده‌اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون 21923 نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
انتهای پیام/ م.پ-1025

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
آمار.جدید     کووید.19     دبیر.ستاد.کرونا     دکتر.کشمیری     سال.00    

تاریخ بروز رسانی:   3 فروردين 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >