سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان:
۱۰۰۰ کرونایی تاکنون در بیمارستان کنگان بستری‌شده‌اند

10 فروردين 1400
سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: از ابتدای شیوع کرونا حدود هزار و ۸۰ کرونایی در بیمارستان کنگان بستری‌شده‌اند.

دکتر صادق مختار پور ضمن تبریک سال جدید به مردم عزیز و آرزوی صحت و سلامتی برای تمامی شهروندان گرامی، اظهار داشت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی و خصوصاً رعایت فاصله فیزیکی، استفاده از ماسک و شست و شوی دست‌ها ضروری ست.
وی افزود: همکاران ما در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان از بدو شیوع کرونا تاکنون، با تمام سختی‌هایی که وجود دارد، همواره سعی در خدمت‌رسانی به مراجعین عزیز داشته‌اند و این خدمت گذاری را افتخار خود می‌دانند.
سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: از ابتدای شیوع کرونا در اسفند ۱۳۹۸ تا ۷ فروردین ۱۴۰۰، حدود هزار و ۸۰ نفر به علت کرونا در بیمارستان کنگان بستری‌شده و حدود ۹۳۰ نفر از آنان بهبودیافته‌اند.
دکتر مختارپور افزود: در همین راستا از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز هزار و ۱۰۰ آزمایش PCR در بیمارستان کنگان گرفته‌شده است.
سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان تأکید کرد: شهروندان تا جایی که ممکن است از تجمع و دورهمی‌های مختلف اجتناب کنند تا ان‌شاءالله با سلامتی کامل در کنار خانواده خود، لحظات شاد و خوبی را سپری کنند.
انتهای پیام/ م.ص- ۴۰۲۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بستری.کرونا     دکتر.صادق‌.مختارپور     بیمارستان.امام.خمینی     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   10 فروردين 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >