مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان کنگان:
تاکنون ۴۲۲ مورد بازدید از صنوف شهرستان کنگان در طرح سلامت نوروزی انجام‌شده است

11 فروردين 1400
مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: تاکنون در طرح بسیج سلامت نوروزی تعداد ۴۲۲ بازدید از صنوف مختلف شهرستان کنگان صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان کنگان، نوید اسماعیلی از اجرای طرح ملی بسیج سلامت نوروزی ۱۴۰۰ با تأکید بر بیماری کووید ۱۹ از ابتدای شروع طرح ۲۵ اسفندماه تاکنون تعداد ۴۲۲ بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی و سایر صنوف فنی و حرفه‌ای توسط کارشناسان بهداشت محیط و حرفه‌ای انجام پذیرفت.
اسماعیلی افزود: در این بازرسی‌ها بر رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و بهداشت فردی و سلامت شاغلین، استفاده از ماسک، بهداشت و سلامت مواد غذایی و بهداشت ساختمان، آب مصرفی، دفع صحیح پسماند و فاضلاب، کنترل دخانیات و نظافت عمومی محل تأکید می‌شود.
وی اضافه کرد: در این بازرسی‌ها ۶۵ مورد اخطاریه صادر و تعداد ۵ فقره پرونده قضایی تشکیل گردیده است. در این مدت تعداد ۵۰ کیلوگرم مواد غذایی غیرقابل‌مصرف (تاریخ گذشته) جمع‌آوری و معدوم گردید.
مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان بابیان اینکه طرح سلامت نوروزی تا پایان تعطیلات ادامه دارد گفت: گشت‌های بازرسی از صنوف در ساعات مختلف شبانه‌روز در جریان است و مردم نیز می‌توانند در صورت مشاهده تخلف با شماره گویای ۱۹۰ به صورت شبانه‌روزی، گزارش‌ها و شکایات خود را در زمینه مسائل بهداشتی اعلام کنند.


انتهای پیام/ م. س ۳۰۷۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بسیج.سلامت.نوروزی     نوید.اسماعیلی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   11 فروردين 1400

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >