سفر یک روزه معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور به استان بوشهر/ گزارش تصویری

18 فروردين 1400
دیروز 17 فروردین 1400 دکتر قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت کشور در سفری یک روزه با هدف بررسی روند ارائه خدمات از بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بازدید کردند.

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفر خود به استان بوشهر با حضور در بیمارستان‌ه‍ای شهدای خلیج‌فارس بوشهر و شهید گنجی برازجان از چند بخش این مراکز درمانی بازدید کرد.
وی در این بازدید ضمن بررسی روند رسیدگی به بیماران کرونایی و گفت و گو با آنها مسایل، مشکلات و کمبودها را نیز مورد بررسی قرار داد.
 دکتر قاسم جان بابایی از بیمارستان تازه تاسیس شده شهدای هسته‌ای بوشهر نیز بازدید کرد و خواستار تعیین این مرکز به عنوان بخش معین بیماران کرونایی استان شد.
در این بازدید به همراه دکتر جان بابایی، دکتر گل پیرا رییس مرکز مدیریت بیمارستانی و تعالی خدمات بالینی وزارت بهداشت، دکتر سعید کشمیری، رییس دانشگاه، دکتر ایرج بیژنی معاونت توسعه مدیریت و منابع، دکتر جعفر زارعی زاده معاون درمان، سید مجید حسینی مدیر روابط عمومی و بین الملل، مهندس سید حسین حسینی مدیر دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی و تجهیزاتی و احمد باقر پور مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/ز.ح.1027
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
بازدیدمعاون.درمان     وزارت.بهداشت     دکتر.قاسم.جان‌بابایی        

تاریخ بروز رسانی:   18 فروردين 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >