به دلیل نادیده گرفتن محدودیت‌های کرونایی؛
دفتر ثبت ازدواج در تنگستان پلمب شد

24 فروردين 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: دفتر ثبت ازدواج در تنگستان که با نادیده گرفتن سلامت عمومی همچنان به فعالیت خود ادامه می‌داد، پلمب شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، مهندس عادل مقدس اظهار داشت: با توجه به تعطیلی 10 روزه اصناف و وضعیت قرمز شهرستان از لحاظ ابتلا به بیماری کرونا، متأسفانه افرادی با بی‌تدبیری، با عبور از دستورات و مصوبات ستاد مقابله با کرونا موجبات به خطر افتادن سلامت عمومی را فراهم می‌کنند.
مقام مسئول بهداشت و درمان در تنگستان افزود: کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان تنگستان در بازدیدهای روزانه خود از صنوف، با مراجعه به دفتر ثبت ازدواج در یکی از مناطق تنگستان متوجه حضور تعداد زیادی از مردم در این دفتر شدند و با همکاری اتاق اصناف و اماکن نیروی انتظامی شهرستان، اقدام به برخورد قانونی با این واحد کردند.
مهندس مقدس اظهار داشت: حضور دو عروس و داماد با اعضای خانواده خود به همراه مهمانان در این محیط سربسته از نکات جالب توجه ای بود که نشان می‌داد، مردم باید با نگاهی عمیق‌تر به مسئله پیشگیری از کرونا نگاه کنند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان بیان داشت: مادامی که در کنار هم نباشیم و مادامی که به موضوع مقابله و پیشگیری از کرونا به عنوان یک مسئله ملی و میهنی که در ارتباط مستقیم با جان و مال مردم است نگاه نکنیم، عبور از معضل بیماری کرونا سخت و باید گفت ناممکن خواهد بود.


انتهای پیام/ ن.ا 3010

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
پلمب     دفتر.ثبت.ازدواج     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   24 فروردين 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >