دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر:
کارخانه تولید بیماری کرونا را در استان بوشهر تعطیل کنیم/ باید جوابگو مردم باشیم/ گزارش تصویری

25 فروردين 1400
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: اگر بتوانیم کارخانه تولید بیماری کرونا یعنی بازار، ادارات، تجمعات خانوادگی و مسافرت‌ها را تعطیل بکنیم سیر صعودی ابتلا به بیماری کرونا فروکش خواهد شد.

دکتر سعید کشمیری در نشست مدیریت درمان کرونا در استان بوشهر اظهار داشت: روزانه ۲۵۰۰ نفر بیمار جدید در کشور بستری هستند و حداقل حال ۱۰ درصد از آنها بسیار بدحال است.
وی بابیان اینکه باید تمام توان استان را برای مهار کرونا پای کار آورد تصریح کرد: هیچ‌چیز در استان مهم‌تر از نجات جان بیماران کرونایی نیست و باید برای نجات جان مردم تمام ظرفیت‌ها را پای کار آورد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: باید در بیمارستان‌های استان بوشهر از عمل‌های غیرضروری و زیبایی جلوگیری شود و تمام توان بیمارستان‌ها باید در خدمت پذیرش و درمان بیماران کرونایی باشد.
وی تصریح کرد: حجم کار برای درمان بیماران کرونایی بسیار زیاد است به‌گونه‌ای که دیروز در بیمارستان شهدای خلیج فقط ۲۵۱ سی‌تی‌اسکن انجام‌شده است
دکتر کشمیری با اشاره به مشکلات سی‌تی‌اسکن بیمارستان‌های کنگان و جم اظهار داشت: مشکلات سی‌تی‌اسکن این دو بیمارستان تا روزهای آینده رفع و دستگاه‌ها مجدداً راه‌اندازی می‌شود.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه ما باید از فرصت‌ها برای پیشگیری، مهار و درمان کرونا در استان بوشهر استفاده کنیم خاطرنشان کرد: باید جوابگو مردم باشیم و برای خدمات‌دهی به مردم باید تمام توان و ظرفیت‌ها را بکار بگیریم.انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
سعید.کشمیری     ویروس.کرونا     استان.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   25 فروردين 1400

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >