اطلاعیه معاونت بهداشتی در خصوص واکسیناسیون همگانی کرونا

8 ارديبهشت 1400
معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در خصوص واکسیناسیون همگانی کرونا اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است :
۱.واکسیناسیون گروه سنی ۸۰ سال و بالاتر از ۷ اردیبهشت شروع‌شده که به‌مرورزمان از طرف مراکز خدمات جامع سلامت با افراد در این گروه سنی، جهت انجام واکسیناسیون تماس گرفته خواهد شد.
۲.بعد از اتمام واکسیناسیون در افراد ۸۰ سال و بالاتر به‌تدریج در سایر گروه‌های سنی نیز واکسیناسیون صورت خواهد گرفت.
۳.با توجه به این‌که برای تماس با همشهریان محترم نیاز به ثبت مشخصات افراد در سامانه یکپارچه بهداشت(سیب) می‌باشد لازم است آن دسته از همشهریان که تاکنون در مراکز خدمات جامع سلامت ثبت‌نام نشده‌اند و پرونده الکترونیکی ندارد با نزدیک‌ترین مرکز محل سکونت خود تماس گرفته و به‌صورت تلفنی اقدام به ثبت‌نام نمایند.
۴.ثبت‌نام در سیب به معنای ثبت‌نام جهت واکسیناسیون نیست و برای انجام واکسیناسیون بر اساس اولویت‌بندی از مراکز خدمات جامع سلامت با افراد تماس گرفته خواهد شد.
۵.فرآیند ثبت‌نام رایگان و به‌صورت غیرحضوری می‌باشد.
۶.در روستاها نیز ثبت‌نام توسط خانه‌های بهداشت و به‌صورت غیرحضوری انجام می‌شود.
۷.از هم استانی‌های عزیز درخواست می‌گردد از مراجعه حضوری به مراکز خدمات جامع سلامت و خانه‌های بهداشت جداً خودداری نموده و جهت ثبت‌نام به‌صورت تلفنی اقدام نمایند.
از طریق مراجعه به سایت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به آدرس https://health.bpums.ac.ir/Fa/Announce-4671.htm می‌توانید از آدرس و تلفن تماس مرکز خدمات جامع سلامت محل سکونت خود مطلع شوید.
انتهای پیام/

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
اطلاعیه     واکسیناسیون.سالمندان     معاونت.بهداشتی        

تاریخ بروز رسانی:   8 ارديبهشت 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >