فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر:
گام پنجم طرح شهید سلیمانی در استان بوشهر آغاز شد

13 ارديبهشت 1400
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر از آغاز گام و مرحله پنجم طرح شهید سلیمانی در این استان در راستای کنترل و مهار بیماری کرونا خبر داد.

سردار علی رزمجو در جلسه قرارگاه جهادی طرح شهید سلیمانی استان بوشهر اظهار داشت: تیم‌های مراقبت و پیشگیری، مراقبت در منزل، نظارتی و حمایتی برای مرحله پنجم راه‌اندازی شده است.
وی ا اشاره به اجرا ۴ مرحله طرح شهید سلیمانی و موفقیت‌های آن تصریح کرد: در ۴ مرحله طرح شهید سلیمانی ۱۴۵ تیم مراقبت و پیشگیری با ۶۹۹ عضو خدمات لازم را ارائه کردند
رزمجو با اشاره به فعالیت ۱۹۲ تیم نظارتی با ۴۷۲ عضو افزود: در این راستا ۱۲۱ تیم حمایتی با ۴۱۶ عضو فعالیت کردند و ۲۵۰ کادر درمانی با این تیم‌ها همراه بودند.
وی بیان کرد: در طرح شهید سلیمانی استان بوشهر ۵۰ پزشک مشارکت داشته‌اند که در اجرا ۴ مرحله طرح شهید سلیمانی در بخش ره‌گیری ۴۰۰ هزار نفر، تست تشخیص سریع ۵۷ هزار نمونه و ۲۷ هزار نفر تحت پوشش قرار گرفتند.
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر خاطرنشان کرد: در سال قبل ۱۳۵٫۸ میلیارد تومان بسته معیشتی از سوی سپاه استان بوشهر با مشارکت جهادگران و بسیجیان در شهرها و روستاهای استان توزیع شد.
رزمجو بیان کرد: در فروردین‌ماه امسال ۱۱٫۹ میلیارد تومان سبد غذایی توسط گروه‌های جهادی و بسیجیان استان بوشهر تحویل آسیب دیدگان از کرونا و نیازمندان شد و این کمک‌ها ادامه دارد.
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر خاطرنشان کرد: ۷ هزار و ۳۱۰ بسته مواد غذایی بین نیازمندان در دهه نخست ماه مبارک رمضان توزیع‌شده است که توزیع این بسته‌ها در دهه دوم و سوم این ماه ادامه دارد.
انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
فرمانده.سپاه.امام     صادق     سردار.علی.رزمجو     طرح.شهید.سلیمانی     گام.پنجم    

تاریخ بروز رسانی:   13 ارديبهشت 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >