رئیس شبکه بهداشت و درمان جم:
مرکز تجمیعی تزریق واکسن کرونا در شهرستان جم راه‌اندازی شد/ گزارش تصویری

20 ارديبهشت 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان جم از راه‌اندازی مرکز تجمیعی تزریق واکسن کرونا در این شهرستان خبر داد.

احمد قاسمی در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم اظهار داشت: با شروع طرح واکسیناسیون گروه‌های سنی، شهرستان جم نیازمند راه‌اندازی یک مرکز واکسیناسیون با فضای مناسب، تهویه مطبوع و دسترسی آسان برای شهروندان بود.
وی تصریح کرد: با هماهنگی فرماندار و رئیس ستاد کرونا جم و همکاری مجتمع مسکونی پارس جم، شهرداری جم، مدیریت شهرک پردیس و بیمارستان توحید، سالن ورزشی شهرک توحید مجهز شد و آماده خدمت دهی به همشهریان است.
قاسمی از راه‌اندازی دو مرکز دیگر واکسیناسیون در شهرستان جم خبر داد و افزود: مرکز دوم واکسیناسیون کرونا در بخش ریز با همکاری آموزش و پرورش شهرستان راه‌اندازی شد و مرکز خدمات جامع سلامت فجر کوری نیز به عنوان مرکز سوم واکسیناسیون در دهستان کوری حیاتی در نظر گرفته شده است.
وی از اجرای روند مطلوب واکسیناسیون در شهرستان جم خبر داد و گفت: تاکنون فاز اول واکسیناسیون برای کادر بهداشت و درمان،‌ اعضای نظام پزشکی، پاکبانان در معرض خطر زباله‌های عفونی و بیماران خاص به اتمام رسیده است.
قاسمی بیان کرد: تاکنون با تمامی افراد ۸۰ سال و بالاتر ثبت شده در سامانه سیب (سامانه یکپارچه بهداشت) تماس گرفته شده و در حال واکسینه شدن هستند و امیدواریم تا پایان هفته افرادی که برای واکسن اعلام آمادگی کرده‌اند، واکسن خود را دریافت کنند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان جم خاطرنشان کرد: در ادامه روند واکسیناسیون سایر گروه‌های هدف نیز فراخوان خواهند شد و افراد بدون دریافت پیامک یا تماس تلفنی از سوی مراکز بهداشتی و درمانی به مراکز واکسیناسیون مراجعه نکنند.

انتهای پیام/ م.م ۳۰۲۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.جم     مرکز.تجمیعی.واکسن     واکسیناسیون.کرونا     احمد.قاسمی    

تاریخ بروز رسانی:   20 ارديبهشت 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >