رییس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر:
امت اسلامی و حکومت‌های آزادی‌خواه جهان با تشکیل جبهه مقاومت به کمک مظلومان فلسطین بشتابند

29 ارديبهشت 1400
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: امت اسلامی و همه ی حکومت های آزادی خواه جهان باید متحدانه با تشکیل جبهه ی مقاومت علیه امریکا و اسرائیل غاصب به کمک مردم مظلوم فلسطین بشتابند.

حجت الاسلام و المسلمین عباس دشتی در جلسه‌ای که با حضور مسئولین دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان برگزار شد ضمن تبریک عید سعید فطر، آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تشکر از همکاری خوب روسای دانشگاه‌های استان با مسئولین دفاتر نهاد رهبری در برگزاری جلسات و برنامه‌های فرهنگی – تبلیغی و محافل قرآنی در ماه مبارک رمضان به صورت مجازی و ویدیو کنفرانس جهت اساتید، دانشجویان و کارکنان با اشاره به مسائل اخیر جهان اسلام ابراز داشت: بار دیگر امت اسلامی شاهد به خاک و خون کشیدن صدها مسلمان مظلوم و بی‌گناه در سرزمین فلسطین و افغانستان است.
وی تصریح کرد: پیکرهای قطعه قطعه شده دختران دانش‌آموز افغانی سند شرم آگین دیگری از روحیه خون خواری و ضمیر ضد اسلامی فرقه ضاله داعش و جریان تکفیر و نیز برگ دیگری از پرونده خیانت استکبار جهانی امریکای اشغالگر و صهیونیزم غاصب است.
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر بیان داشت: الان بیش از 70 سال است که چنگال خونین صهیونیزم در جان امت اسلامی فلسطین فرو رفته و جمعیت زیادی از آنان را آواره کرده و ده‌ها هزار نفر را شهید و یا در زندان‌های مخوف شکنجه می‌کنند.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: سالهاست که صدای مظلومانه مردان، زنان و کودکان مستضعف به گوش امت اسلامی رسیده، از ما کمک می‌طلبند و شگفت که هیچ عزم و اراده‌ای بر پیام متحدانه ملل و دول اسلامی بر اقدام شجاعانه برای نجات آن‌ها دیده نمی‌شود.
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان در پایان ضمن محکومیت وقایع اخیر افغانستان و فلسطین خطاب به تمامی ملل اسلامی جهان گفت: باید امت اسلامی و همه حکومت‌های آزادی خواه جهان به کمک فلسطین بیایند و باید جبهه مقاومت علیه امریکا در عرصه بین المللی تشکیل شود و اگر همه کشورهای اسلامی با هم متحد نشوند و از مردم مظلوم فلسطین حمایت نکنند روزی نیز چنین بلایی بر سر آن‌ها فرو خواهد آمد.
انتهای پیام/
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
اطلاعیه     نشست     دفتر.نهاد.رهبری     حجت‌الاسلام‌والمسلمین.عباس.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   29 ارديبهشت 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >