به مناسبت روز روابط عمومی صورت گرفت؛
تقدیر مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر از مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

29 ارديبهشت 1400
مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر گفت: تلاش‌ها و زحمات ارزشمند مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در دوران شیوع کرونا شایسته تقدیر است.

اسماعیل کاظمی در نشست صمیمی با مدیر روابط عمومی و بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: سختی کار، فشار روانی و استرس دوچندان شده روابط عمومی در دوران کرونا، لحظه‌ای خم به قامت مدیر و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی وارد نیاورد.
کاظمی با تقدیر از تلاش و ایثار مدیر و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بدون وقفه رسالت خود را برای به تصویر کشیدن ایثار مدافعان سلامت و اطلاع‌رسانی اخبار مرتبط با کرونا به مدیران دستگاه‌های اجرایی، اصحاب رسانه و افکار عمومی به بهترین شکل ممکن به انجام رسانده است.
وی بابیان تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته روابط عمومی عنوان داشت: حضور ما تنها به بهانه پاسداشت و قدردانی از زحمات یک‌ساله همکارانمان در مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است.
کاظمی ادامه داد: اساس و اصل کار در روابط عمومی‌ها اطلاع‌رسانی، تولید خبر و محتوا و انتشار آن در جامعه است که این مهم در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با استفاده از دانش روز در قالب‌های جدید و به‌روز باکیفیت مثال‌زدنی توسط مدیر و کارشناسان مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل به شکل شایسته‌ای و در دامنه وسیع در اختیار افکار عمومی قرار می‌گیرد.
وی تصریح کرد: زحمات عوامل پشت‌صحنه در روابط عمومی‌ها همواره از دید عموم پنهان می‌ماند اما ما از تلاش‌های بی‌وقفه و شبانه‌روزی همکاران خود، آگاه هستیم و از زحمات آنان تقدیر می‌نماییم.
مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر خاطرنشان کرد: آنچه امروز اهمیت بالایی یافته و سطح توقعات را از مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بالاتر از انتظار برده است تأثیر اقدامات و فعالیت‌های ارزشمند آن مجموعه در آموزش، ترویج فرهنگ سلامت و ارتقاء سطح سواد سلامت جامعه است که به شکل بی‌نظیری انجام می‌شود.
به مناسبت روز و هفته روابط عمومی و علوم ارتباطات، کاظمی، مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر به همراه کارشناسان روابط عمومی استانداری با حضور در دفتر مدیر روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، ضمن تبریک روز روابط عمومی از تلاش‌های صورت گرفته در آن مدیریت تقدیر به عمل آوردند.
انتهای پیام/ م.پ-1025
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
تقدیر     نشست     روز.روابط.عمومی     اسماعیل.کاظمی    

تاریخ بروز رسانی:   29 ارديبهشت 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >