رونمایی از تور مجازی موزه تاریخ پزشکی خلیج‌فارس

10 خرداد 1400
مدیر موزه تاریخ پزشکی خلیج‌فارس گفت: در آئینی تور مجازی موزه تاریخ پزشکی خلیج‌فارس رونمایی شد و علاقه‌مندان می‌توانند به‌صورت مجازی از تمامی گالری‌های این موزه دیدن نمایند.

میلاد آزموده در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، اضافه کرد: با توجه به همه‌گیری بیماری کرونا و محدود شدن بازدید از موزه‌ها، حرکت به سمت فضای مجازی بخشی از راهکارهای جایگزین برای دسترسی علاقه‌مندان به فرهنگ و تاریخ است که در همین راستا تور مجازی موزه طراحی و به بهره‌برداری رسید.
وی افزود: تمامی مراحل طراحی و پیاده‌سازی تور مجازی از موزه تاریخ پزشکی خلیج‌فارس توسط کارشناسان موزه انجام‌شده که این امر باعث می‌شود که تکمیل این فرآیند در مراحل بعدی بسیار آسان شود و در آینده‌ای نزدیک امکاناتی چون انتخاب زبان‌های مختلف و راهنمای مجازی موزه نیز به آن افزوده خواهد شد.
آزموده خاطرنشان کرد: برای بازدید از تور مجازی، می‌توان با مراجعه به سایت موزه تاریخ پزشکی خلیج‌فارس به آدرس medhistory.ir انتخاب بخش تور مجازی، این تور را با دو کیفیت معمولی و بسیار عالی مشاهده نمود.
آئین رونمایی از این تور مجازی در نشست‌های علمی فرهنگی موزه تاریخ پزشکی خلیج‌فارس (وبینار) در تاریخ ٩ خرداد با حضور مجازی علاقه‌مندان برگزار شد.


انتهای پیام/ م.پ-102

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
موزه     موزه.تاریخ.پزشکی     میلاد.آزموده     تور.مجازی    

تاریخ بروز رسانی:   10 خرداد 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >