فرماندار شهرستان دیّر مطرح کرد:
افزایش گستره پایگاه اورژانس ۱۱۵ شهرستان دیر به ۸۵۰ مترمربع

17 خرداد 1400
فرماندار شهرستان دیّر گفت: مجموع گستره پایگاه اورژانس ۱۱۵ شهرستان دیّر ۷۲۵ متر مربع است که با افتتاح ساختمان اورژانس دروداحمد به ۸۵۰ متر مربع افزایش می‌یابد.

کریم علی‌حسنی در بازدید از پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ شهرستان دیّر اظهار کرد: اعتبار اولیه به مبلغ ۵ میلیارد ریال برای ساخت پایگاه اورژانس ۱۱۵ دروداحمد در نظر گرفته شده است و به زودی عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.
وی افزود: مجموع گستره پایگاه اورژانس ۱۱۵ شهرستان دیّر ۷۲۵ متر مربع است که ان‌شاءالله تا پایان سال جاری و افتتاح ساختمان اورژانس دروداحمد به ۸۵۰ متر مربع افزایش می‌یابد.
فرماندار شهرستان دیّر بابیان اینکه هم‌اینک ۵ پایگاه اورژانس ۱۱۵ با ۶ کد در شهرستان دیّر فعال است گفت: پایگاه‌های اورژانس دروداحمد تنها پایگاه اورژانس ۱۱۵ کانکسی در شهرستان دیّر است که با ساخت آن شمار پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ ساخته‌شده در دولت تدبیر و امید در شهرستان دیّر به ۵ باب می‌رسد.
علی‌حسنی یادآور شد: پیش از این ساختمان اورژانس ۱۱۵ در بندر دیّر، بردخون، آبدان و دوراهک احداث و به بهره‌برداری رسیده است.
وی با اشاره به اعتبارات هزینه شده برای ساخت پایگاه اورژانس ۱۱۵ در شهرستان دیّر گفت: مجموعه اعتبارات هزینه شده برای ساخت پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ در دولت تدبیر و امید در شهرستان دیّر ۲۰ میلیارد ریال است که با تخصیص اعتبار ساخت آخرین پایگاه اورژانس ۱۱۵ یعنی دروداحمد به ۲۵ میلیارد ریال افزایش می‌یابد.

انتهای پیام/ ح.ن ۳۰۵۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     فرماندار     اورژاسن115     کریم.علی‌حسنی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   17 خرداد 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >