دبیر ستاد مقابله با کرونا استان بوشهر:
هزار نفر از بوشهری‌ها واکسن کرونای ایرانی برکت دریافت می‌کنند/ تجمع مردم در جریان تبلیغات کاندیداها نگران‌کننده است/ گزارش تصویری

23 خرداد 1400
دبیر ستاد مقابله با کرونا استان بوشهر گفت: تست واکسن برکت در استان بوشهر در حال اجراست و هزار نفر از بوشهری‌ها واکسن کرونای ایرانی برکت دریافت می‌کنند.

دکتر سعید کشمیری در نشست ستاد مدیریت بیماری کرونا استان بوشهر با تبریک دهه کرامت اظهار داشت: اکنون تزریق واکسن کرونا به حد پایین رسیده که با انتقال محموله جدید این روند تسریع می‌شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: تجمع مردم در جریان تبلیغات کاندیداهای شوراهای اسلامی نگران‌کننده است.
دبیر ستاد مقابله با کرونا استان بوشهر تأکید کرد: عدم رعایت پروتکل بهداشتی در تبلیغات نامزدهای انتخابات در شهرها و روستاها نگران‌کننده است و زمینه شیوع موج پنجم ابتلا به کرونا را فراهم کرده است.
وی تعداد فوتی‌های کرونایی در جهان را ۳٫۸ میلیون و در ایران را ۸۱ هزار نفر دانست و خاطرنشان کرد: در استان بوشهر تاکنون حدود ‌هزار و ۲۰۰ نفر قربانی بیماری کرونا شده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر روند ابتلا در هفته گذشته نسبت به هفته ماقبل آن افزایشی دانست و بیان کرد: در دو هفته قبل از هر ۱۰۰ تست ۲۵ نفر به کرونا مبتلا بودند که هفته گذشته به ۳۰ نفر افزایش یافت.
دبیر ستاد مقابله با کرونا استان بوشهر شهرستان‌های بوشهر، دشتستان و گناوه را بیشترین مبتلایان به کرونا دانست و تصریح کرد: بیش‌ترین مبتلایان در میانسال‌ها است و بیشترین فوتی‌ها هم در قشر سالمند بالای ۶۵ سال است.
انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     ستاد.کرونا     کووید19     دکتر.سعید.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   23 خرداد 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >