ارزیاب اعتبار بخشی وزارت بهداشت:
ارائه خدمات درمانی مطلوب هدف از ارزیابی و اعتبار بخشی بیمارستان‌ها است/گزارش تصویری

30 خرداد 1400
کارشناس اعتبار بخشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ارائه خدمات درمانی مطلوب هدف از ارزیابی و اعتبار بخشی بیمارستان‌ها است.

علی یار زراعتکاران در حاشیه بازدید از بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان اظهار داشت: مجموعه بیمارستان اعم از قسمت‌های درمان و پشتیبان مورد ارزیابی دقیق قرار گرفت و در مجموع عملکرد و برنامه‌های بیمارستان قابل‌قبول است.
وی افزود: مسلماً نقاط ضعفی هم وجود دارد که با تلاش و همت همکاران قابل ارتقاء خواهد بود ولی آنچه ما شاهد آن بودیم ارائه خدمات مطلوب به بیماران است و ان‌شاءالله با تلاش و همت همگانی پرسنل محترم بیمارستان بهتر هم خواهد شد.
زراعتکاران تصریح کرد: هدف از انجام ارزیابی و اعتبار بخشی بیمارستان‌ها اطمینان از ارائه خدمات درمانی مطلوب و قابل‌قبول به بیماران و مراجعین بیمارستانی بوده و با شناسایی نقاط ضعف و قوت بیمارستان بر اساس شاخص‌های تعیین‌شده توسط وزارتخانه و تلاش جهت ارتقاء نقاط قوت و از بین بردن نقاط ضعف در بیمارستان محقق می‌شود.
سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان نیز اظهار داشت: بی‌شک به برنامه اعتبار بخشی به چشم یک فرصت آموزشی نگاه کرده و سعی داریم همواره در جهت ارتقاء کیفیت خدمات درمانی بیمارستان خود عمل نماییم.
شهرام جلال پور ادامه داد: همان‌طور که علم و دانش همواره درحال‌توسعه و پیشرفت است و مراقبت‌های درمانی و فرایندهای جدید در حال گسترش بوده، ما هم بایستی همه تلاش خود را بکار گرفته تا زمینه‌های بکار گیری این پیشرفت‌ها را در فرآیندهای جاری بیمارستان پیاده‌سازی نماییم.
وی اذعان داشت: بیمارستان شهید صادق گنجی با توجه به اهمیت سوق الجیشی که دارا است و به عنوان ورودی استان محسوب می‌شود همواره به عنوان قطب درمان استان محسوب شده و بار مراجعات بسیار زیادی دارد.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان، کارشناس اعتبار بخشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در بیمارستان شهید گنجی برازجان، کلیه بخش‌های درمانی واحدهای پشتیبان بیمارستان را مورد بازدید دقیق قرار داده و از نزدیک برنامه‌ها، تجهیزات، نیروی انسانی و فرایندها جاری در بخش‌های درمانی و واحدهای پشتیبان را موردسنجش و ارزیابی قرار داد.
در این بازدید زینب صدوقی کارشناس معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، کارشناس اعتبار بخشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را همراهی می‌کردند.
انتهای پیام/ ب.ا- ۴۰۸۰


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
کارشناس.اعتبار.بخشی     علی.یار‌.زراعتکاران     سرپرست     شهرام.جلال‌پور     بیمارستان.شهید.گنجی     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   6 تير 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >