بیمارستان امام حسین اهرم از سطح ۳ خدمات به سطح ۲ ارتقاء یافت

14 تير 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: بیمارستان امام حسین (ع) اهرم که در سطح ۳ خدمات قرار داشت با پیگیری‌های صورت گرفته به سطح ۲ ارتقاء یافت

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان مهندس عادل مقدس اظهار داشت: این مهم امکان گسترش تجهیزات عمرانی و درمانی بیشتری را فراهم خواهد کرد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان افزود: با ارتقاء سطح کیفی خدمات بیمارستان، چشم‌انداز روشن‌تری برای افزایش خدمات دیده خواهد شد که از جمله موارد آن می‌توان به راه‌اندازی اتاق عمل بیمارستان با توجه به اینکه بخش اعظمی از این تجهیزات در بیمارستان امام حسین (ع) اهرم موجود است اشاره کرد.
مهندس مقدس ادامه داد: با این ارتقاء سطح می‌توان پزشکان متخصصی همچون ارتوپد، بیهوشی، زنان و زایمان، نوروسرجری و جراحی را در بیمارستان جذب کرد و خدمات ارزنده‌تری را به همشهریان ارائه داد.
 مقام مسئول بهداشت و درمان در تنگستان تصریح کرد: همواره به عنوان خدمتگذار مردم در تلاش بوده و هستیم تا با ارتقاء سطح خدمات در بخش‌های بهداشتی و درمانی، بهترین خدمات را به مردم ارائه دهیم لذا به عنوان مسئول وظیفه خود میدانیم تا مطالبات مردم را از طرق مختلف پیگیری نموده و در تحقق آن کوشا باشیم.

انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
ارتقا     مهندس.عادل.مقدس     بیمارستان.امام.حسین(ع)     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   14 تير 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >