رئیس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر خبر داد؛
افزایش تعداد بیماران بستری کووید ۱۹ در بیمارستان خلیج‌فارس بوشهر

14 تير 1400
رئیس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر از افزایش تعداد بیماران بستری کووید ۱۹ در این مرکز آموزشی درمانی خبر داد.

دکتر عاطفه اسفندیاری در گفت‌وگو با روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر گفت: متأسفانه تعداد بیماران بستری کووید ۱۹ در بیمارستان افزایش‌یافته و بیماران مراجعه کننده به بیمارستان بدحال‌تر و در سنینی پایین‌تر هستند.
وی اظهار داشت: درمان بیماران و ایجاد امکانات و فراهم کردن تجهیزات و لوازم موردنیاز، اکسیژن‌رسانی و تأمین دارو و تخت موردنیاز بر عهده بیمارستان است، اما ظرفیت تخت‌های بیمارستانی محدود است.
رئیس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر افزود: راه‌حل کرونا پیشگیری و همکاری بین بخشی است، انتظار می‌رود مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند و همه نهادها سلامت را در سرلوحه سیاست‌های خود قرار دهند.
دکتر اسفندیاری افزود: تعداد بیماران بستری در این مرکز نسبت به هفته گذشته افزایش‌یافته است و ظرفیت بیمارستان رو به تکمیل شدن است با ادامه روند فعلی تا چند هفته آینده ظرفیت تمام بیمارستان‌ها تکمیل می‌شود.
وی تأکید کرد: برای جلوگیری از ادامه این روند مسئولیت‌پذیری همگانی و عزم ملی نیازمند است که در مرحله اول باید نسبت به خود و خانواده و اطرافیانمان احساس مسئولیت کرده و حرکت این ویروس در جامعه را کند کنیم.
رئیس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر از تمام همکاران بهداشت و درمان استان به ویژه پرسنل مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس که با جدیت تمام در این بحران جان‌فشانی می‌کنند تشکر کرد.

انتهای پیام / ر.ک ۴۰۷۰

کلمات کلیدی:
کرونا     بستری     دکتر.عاطفه.اسفندیاری     بیمارستان.خلیج.فارس        

تاریخ بروز رسانی:   14 تير 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >