در تماس تلفنی جداگانه با رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛
نماینده مجلس خبرگان و نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر از مجاهدت‌های مدافعان سلامت تشکر کردند

23 تير 1400
نماینده استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری و نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در تماس تلفنی جداگانه با رئیس دانشگاه علوم پزشکی از مجاهدت‌های مدافعان سلامت این استان تشکر کردند.

آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری نماینده استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری و آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر همچنین در این تماس تلفنی از انجام واکسیناسیون گروه‌های هدف در استان و پیشرو بودن بوشهر در امر واکسیناسیون نیز تشکر کردند.
بر اساس این گزارش نماینده استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری و نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در تماس‌های جداگانه با وزیر بهداشت ضمن قدردانی از تلاش‌ها و مجاهدت‌های مدافعان سلامت استان بوشهر و کشور و سرعت واکسیناسیون در استان بوشهر خواستار توسعه زیرساخت‌های بهداشت و درمان این استان شدند.
آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری نماینده استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری و آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر از مجاهدت دانشمندان انقلابی در تولید واکسن ایرانی کرونا نیز تشکر و قدردانی کردند.انتهای پیام/م.غ 1023
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تماس.تلفنی     نماینده.مجلس.خبرگان     نماینده.ولی.فقیه     آیت‌الله.حسینی.بوشهری     آیت‌الله.صفایی.بوشهری     دکتر.سعید.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   23 تير 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >