سرپرست بیمارستان کنگان:
بهره‌مندی 7000 بیمار در سال جاری از سی‌تی‌اسکن بیمارستان کنگان

28 تير 1400
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 7هزار و 48 بیمار از سی‌تی‌اسکن بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان بهره‌مند شدند.

دکتر صادق مختار پور اظهار داشت: سی‌تی‌اسکن به عنوان یکی از مهم‌ترین تجهیزات پزشکی در بحث تشخیص میزان درگیری ریه افراد دچار کرونا و بیماری‌های حاد تنفسی، کاربرد بسیار زیادی در ماه‌های اخیر داشته است.
وی با اشاره به اینکه  امسال تاکنون بیش از 7هزار و 48 نفر از سی‌تی‌اسکن بیمارستان کنگان بهره‌مند شده‌اند، افزود: استفاده از سی‌تی‌اسکن بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان با توجه به حجم گسترده مراجعین جنوب استان بوشهر، چند برابر شرایط عادی بوده است.
دکتر مختار پور افزود:  بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان با بهره‌گیری از این دستگاه بسیار ارزشمند، گام مؤثری در راستای تشخیص برای درمان به‌موقع بیماران حاد تنفسی برداشته و بخشی از بار مراجعین جنوب استان را به دوش کشیده است.
وی اظهار داشت: البته کاربرد سی‌تی‌اسکن بسیار گسترده و زیاد است و فقط یکی از موارد استفاده از این دستگاه، تشخیص میزان درگیری ریه‌ها در بیماران حاد تنفسی، به ویژه افراد کرونایی است.
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان خاطرنشان کرد: بیمارستان کنگان در این ماه‌های کرونایی همواره با رویکردی تعاملی سعی کرده تمام ظرفیت خود را در اختیار مردم منطقه (مراجعین شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه) و صنایع نفت، گاز و پتروشیمی جنوب استان بوشهر بگذارد.
انتهای پیام/ م.ص 4020

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
سی‌تی‌اسکن     دکتر.صادق.مختارپور     بیمارستان.امام.خمینی     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   28 تير 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >