معاون سابق دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تجلیل شد

12 امرداد 1400
ویژه‌برنامه سپاس باهدف تجلیل از زحمات معاون سابق دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، در خجسته زادروز میلاد هفتمین ستاره فروزان سپهر امامت و ولایت آیین سپاس از زحمات حجت‌الاسلام سید عبدالجلیل حسینی معاون سابق دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر برگزار شد.
دکتر اکرم فرهادی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این نشست ضمن قدردانی و تشکر از خدمات و تلاش‌های ستودنی حجت‌الاسلام حسینی، هم‌افزایی و تعامل عناصر فرهنگی در مجموعه نظام دانشگاهی را موجب ارتقاء فعالیت‌های فرهنگی و سرعت بخشیدن به قطار توسعه فرهنگی دانشگاه دانست.
حجت‌الاسلام دکتر مهدی جمالی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نعمتی الهی قلمداد و تأکید کرد: هر چیزی غیر از ذات اقدس الهی فانی است و تنها راه ماندگاری و بقای انسان‌ها خدمت صادقانه به مردم است. ایشان از زحمات حجت‌الاسلام حسینی در دوران مسؤولیت معاونت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تشکر و قدردانی نمود.
دکتر حسین اسدی راد مدیر امور فرهنگی و فوق‌برنامه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز بابیان این نکته که خلق رخدادهای فرهنگی یک فرآیند است، افزود: برای اجرای فاخر رویدادهای فرهنگی می‌بایست کلیه نهادها و ارکان دانشگاهی مشارکت داشته باشند و تنها مسیر بهبود گزاره‌های فرهنگی سعه‌صدر و شکیبایی عوامل فرهنگی است که در دوران مسؤولیت حجت‌الاسلام حسینی این مهم بسیار برجسته بود.
دکتر مسعود صداقت مدیر امور دانشجویی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز با تمجید از فعالیت‌های صورت گرفته در عرصه‌های فرهنگی و دانشجویی، از زحمات حجت‌الاسلام حسینی سپاسگزاری کرد.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر، مجاهدت و فداکاری مدافعان سلامت در ارائه خدمت به ملت بزرگ ایران را آبروی نظام سلامت توصیف و اذعان کرد: موفقیت‌های نظام سلامت استان بوشهر محصول وحدت، همدلی و هم‌افزایی کلیه دست‌اندرکاران این حوزه است.
حجت‌الاسلام سید عبدالجلیل حسینی همکاری پیوسته و بی‌وقفه نظام دانشگاهی استان بوشهر را موجب پیشرفت نهاد آموزشی استان برشمرد و گفت: از این پس نیز تعامل خود را در دانشگاه فرهنگیان با مجموعه نظام سلامت استان بوشهر ادامه خواهد داد.
در این نشست لوح تقدیر و هدیه‌ای از سوی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به حجت‌الاسلام حسینی تقدیم شد.

انتهای پیام/
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
پاسداشت     معاون.فرهنگی.نهاد     نهاد.رهبری.دانشگاه        

تاریخ بروز رسانی:   12 امرداد 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >