عضو شورای اسلامی شهر بوشهر:
کمیته همکاری مردمی مبارزه با کرونا در بوشهر تشکیل می‌شود

19 امرداد 1400
منتخب ششمین شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: کمیته همکاری مردمی مبارزه با کرونا زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تشکیل می‌شود.

دکتر شهناز پولادی بعد از ظهر سه‌شنبه در نشست اعضای شورای ششم شهر بوشهر با رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: شورای ششم شهر بوشهر تمام‌قد برای مقابله با کرونا در استان و ارتقا حوزه سلامت در کنار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است.
وی تصریح کرد: برای استفاده از ظرفیت‌های مردمی برای مبارزه با کرونا، کمیته همکاری مردمی زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با استفاده از تشکل‌های مردمی تشکیل شود.
پولادی با بیان اینکه برای تشکیل کمیته همکاری مردمی برای مبارزه با کرونا زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، شورای ششم شهر بوشهر از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند و تمام توان خود را به کار می‌گیرد اضافه کرد: این کمیته به عنوان بازوی حوزه سلامت برای خدمت‌رسانی به مردم خواهد بود.
عضو ششمین شورای اسلامی شهر بوشهر خاطرنشان کرد: در زمان بحرانی اگر از نیروهای مردمی غافل بشویم نمی‌توانیم از بحران عبور کنیم، بنابراین باید از نیروهای مردمی و پشتیبانی مردمی برای مقابله و پیشگیری از بیماری منحوس کرونا استفاده کنیم.
انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
دکتر.شهناز.پولادی     منتخب.شورای.اسلامی     کمیته.همکاری.مردمی        

تاریخ بروز رسانی:   19 امرداد 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >